Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beverte a fejét a 9 hónapos...

Beverte a fejét a 9 hónapos lányom elvittem orvoshoz azt mondta minden rendben van vele de szerintem meg nem. Nyugodtan van egesznap es rajtam log amit nem szokott meg sírosabb. Szerintetek mi lehet a baja? Megijedt nagyon?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagy volt az ijedtség, utána orvosnál is volt ezért ezt fel kell dolgoznia és ezért nyűgös. De te vagy az anyukája, ha úgy látod nem oké akkor esetleg vidd el másik orvoshoz másodvéleményért, hogy megnyugodj. Jobbulást a picinek. :)
2019. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nincs komoly baja, még beütötte a fejét ami fájhat neki. Plusz megjárta a dokit is. Csupa trauma volt a napja, természetes ha most inkább le van eresztve. Ez 2-3 napig simán ki tud tartani.
2019. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha te is gyerekorvos vagy, akkor miért nem magadhoz viszed a gyerekedet?
2019. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha beütik a babák a fejüket arra kell figyelni nem e lesz aluszékony, hogy nem e hány.Ha ezek nincsenek akkor valószínűleg kutya baja a kislányodnak csak megijedt és ráadásul tovább sokkoltad azzal, hogy orvoshoz vitted.Az enyém egy éves múlt, orvoslátogatás után le se lehet vakarni rólam:)
2019. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
ó rengeteget fog még esni, és fejet ütni. Jól össze vannak ők rakva, nyugi :)
2019. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!