Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

A lányunk Korvin Lenke, és jelenleg 21 hétbe léptem a kis fiammal. Nem szeretnénk régies, hagyományos neveket.


Korvin Nátán vagy Korvin Teó Gál?

Ez a két név maradt fent a listán. A harmadik név a Korvin Előd volt.



2019. jan. 4. 22:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig a Lenke nem mai darab, én csak néniket ismerek, egyébként nekem nagyon tetszik.

Emellett minden fiú neved borzalmas. Nagyon tetszik a vezetéknév is, én meggondolnám. Ha nincs más ami tetszik akkor tényleg az Előd.

2019. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Legyen Teodor, és becézzétek Teónak, a Gál annyira fura a végén...

Amúgy nekem a Lenke pont hogy hagyományos, régies, öregnénis, imádom, és a Teodor ugyanez a stílus. ;)

2019. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Teó Gál nekem összemosódik és derogál lesz belőle.

Nátán rettenetes, plusz szintén nem nem illik a vezetéknévhez mert összemosódik.

Ezekből az Előd ami vállalható de az se tetszik.


Amúgy meg ha nem akartok régies hagyományos neveket miért lett Lenke a lányotok? Az is régi név.

2019. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azért lett Lenke a kislányunk, mert a párom mamáját is, így hívták. Sajnos én még ismerhettem, de a lányom már nem..
2019. jan. 5. 12:30
 15/18 anonim ***** válasza:
Korvin Gál Teodor hangzana szerintem a legszebben. Amúgy érdekesség képpen , ismerek olyat , akinek két keresztneve van, és még a szülei is a másodikon szólítják.
2019. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Mindegyik szörnyű szerintem, bocsi. :( Egyiket sem adnám.
2019. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Ismerősöméknél Lenke és Bene az ikrek. Korvin Lenke és Korvin Bene nem hangzik rosszul szerintem.
2019. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

Korvin Előd a legjobb ezek közül

De az egyik előző válaszadónak igaza van, a Korvin Gál Teodor tényleg jobb

2019. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!