Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmanos babydream pelenka...

Rossmanos babydream pelenka dereka hátul gumis?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy csak régen volt az, most már nem. Ez igaz? Amúgy milyen kiszerelésben és milyen árban kapható?
2010. jún. 28. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem az sajnos régen gumis volt. éppen ma vettem 4es méretűt 80 darabos és 3599ft. Mindegyik 3599ft, csak pl a 3as méretűben 92 darab van.
2010. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hm, köszi...

Mi kaptunk egy csomaggal régebben ajándékba, szinte ugyanaz volt, mint a libero. Mi utóbbit használtuk eddig, de újabban folyton átázunk. Gondoltam megpróbálom ezt a pelust, de ha nem gumis a dereka, akkor asszem kihagyom... Hát ez most rossz hír. De azért nagyon köszi. Ez ilyen sárga csomagos pelus ugye? Bocsi, de nálunk dm van, és annak is több saját márkás pelusa van, és hátha a rossmanosból is... :)

2010. jún. 28. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
igen sárga is van, a méretektől függ a 3-as sárga, a 4-es piros, a 4+-os rózsaszín. Ha gumis derekút szeretnél akkor a huggies az gumis, csak abból szerintem mindig eggyel nagyobb méret kell mint amennyi valójában kéne.
2010. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jó, oké köszi... :) sárga volt, amit kaptunk, az ha jól emlékszem midi volt

igen, a huggiest hallottam, hogy még gumis, azt valószínűleg kipróbálom, épp most nézegetem, hogy abból milyen méretek vannak... 11 kilós a babám, de akkor ezek szerint a 4 pluszos helyett az 5-össel kéne próbálkoznom

remélem az már beválik...bár arról azt hallottam, hogy az meg átnedvesedik... de egypróbát megér... a baj az, hogy este 8kor ráadom a gyerekre a Liberot és reggel 6ra, mikor kel, átázik... eddig 5öset használtunk semmi gond nem volt, de egy hónapja tarthatatlan a helyzet, szinte minden másnap átázik...a nem gumis derekúakat próbáltuk, mikor pici volt, de abból kifolyik a kaka a hátánál...ma vettem 6os liberot, de az hatalmas, 12 kilótól írja a méretet, de gondoltam hátha...hát nem... :)

2010. jún. 28. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!