Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hörög a babám sípol a tüdeje...

Hörög a babám sípol a tüdeje de a doki semmi nem írt fel? Tényleg nem kaphat semmit egy 10 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Ráadásul 10 percenként bekakil.
2019. jan. 5. 12:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy kruppos mert napközben köhécsel viszonylag jól alszik ,inkább mikor ébren van erősödnek a tünetek a hörrögés és a köhögés.
2019. jan. 5. 14:01
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a kruppos 1,5 évesnek már a kórházban (bent fogták) acc100-at adtak,úgyhogy szerintem van az a helyzet mikor adnak nyákoldót 2 éves kor alatt,amúgy is kizártnak tartom,hogy ne lenne olyan ami adható.

Ha hörög lehet brochititis is,én nem hagynám annyiban.Az első kruppal minket hazaküldtek anno,éjszaka úgy mentünk vissza hogy majd megfulladt a gyerek,az ügyeletes pedig ordított,hogy "ki a facom küldte haza délelőtt ilyen állapotban ezt a gyereket?"

2019. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Itt vagyünk ügyeleten majd írok mi volt .
2019. jan. 5. 20:00
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvosom mondta ezt most nemrég, amikor kérdeztem hogy valami köptetőt nem kéne-e bevennie a gyerekemnek (éppen két éves), de szt mkndta nem lehet.


A sinupretet se értem, nert a szirupot meg a drazsét se tudják bevenni ennyi idősen.


Krupp miatt mi is voltunk 2x kórházban.

Ott mikronefrint adtak a páragépen keresztül amikor elviselhetetlenül köhögött.

De lehet hogy változnsk az idők, ennek lassan 10 éve.

2019. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na mi volt kérdező?
2019. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bentatották megfigyelésen hörghurut gyanúja miatt,de nincs nagy vész úgyhogy haz engedtek minket.
2019. jan. 6. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!