Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem mondja az orvos, akkor...

Ha nem mondja az orvos, akkor is el lehet a babát vinni Dévény tornára?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ha nincs semmi ok, akkor is el lehet vinni a babát tornára? Volt aki csak azért vitte, hogy a maximálisat hozza ki a babából, illetve egyáltalán fogadnak ha nincs indok rá?

2019. jan. 11. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
? Ez egy gyógykezelés, nem hobbiból járnak az emberek. Menj baba mama klubba.
2019. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mi elvittuk egy általános állapotfelmérésre és jól is tettük, mert az orvos nem vett észre olyan apró problémákat, amiknek később lett volna böjtje. De azért ne vidd el, hogy “- legtöbbet hozd ki belőle”, legyszíves... Az a gyereked, nem egy versenyló...
2019. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
El lehet vinni megnézetni, hogy szüksége van-e a dévény tornára, nagy eséllyel fogják kezelni, ártani nem árt, és mindenki pénzből él, szóval szívesen tornáztatják az egészséges babát is, de talán jobb lenne ha babauszásra vinnéd.
2019. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha nincs okod ne vidd, fájdalmas a babának
2019. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Vidd el nyugodtan, nézzék meg, ártani nem fog. Mi jártunk dévényre c-tartás miatt, nagyon szépen helyrejött a tornától, addig hasalni sem tudott.
2019. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk sem mondta senki, hogy vinni kellene. C tartása volt a lányomnak, ez eleinte fel sem tűnt, csak a fotókat visszanézve vettük észre, hogy mindig ugyan arra az oldalra tartja a fejét. Ezután elkezdtük figyelni és valóban kicsit kifli alakban volt ha hanyatt fektettük, de csak minimálisan. Elvittem Dévényeshez egy állapotfelmérésre és kellett is kb 6-8 alkalmas kezelés, mert a jobb oldala nagyon feszes volt.

Vidd el nyugodtan, hogy nézzenek rá, ártani nem árt, ha pedig mégis van valami, akkor legalább tudnak segíteni.

2019. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én konduktor vagyok. Azt ajánlom, hogy ne vidd el Dévény tornára, mert nagyon fájdalmas. Véleményem szerint az nem célravezető, ha valami fáj, pláne ha nincs okod, jogy elvidd.
2019. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam feszes. Mi járunk,szépen javulgat, eleinte sírt nem tudta hogy mi van. De nem hiszem hogy olyan fájdalmas, nyökög kicsit, de ő végigmosolyogja az egészet, majdhogynem szereti, pedig csak 4 hónapos.
2019. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha úgy látod, hogy valami nem stimmel Vele vidd csak el. Mi jártunk, mert nem kezdett el forogni magától, 2 kezelés után pedig szépen csinálta már. A Dévény torna pedig NEM FÁJDALMAS!! Egy gyógytornász
2019. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy miért kell lepontozni azokat a válaszokat, akik azt írják, hogy ne vidd el. Konduktorként van szakmai belelátásom a dolgokba (nem bántásból mondom, de jóval több, mint egy gyógytornásznak). A baba torna az nagyon jó ötlet, sosem árt, de a Dévény torna ebben az esetben többet árt, mint használ. De neked kell eldöntened, mert a Te gyermekedről van szó.
2019. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!