Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok 14 hó...

Hogyan altatjátok 14 hó körüli gyermeketeket napközben és este? Mikor mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Talán valamelyikőtök módszere nekem is be fog válni, mert én napközbe ringatom, de max. fél órát alszik. Este elég betenni a kiságyba és elalszik, de egyre nehezebben és egyre többször felkel :-(
2010. jún. 29. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Leteszem a kiságyába és elalszik magától,1 perc alatt. Délután 2 órát alszik, az éjszakát átalussza.
2010. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez aztán a kielégítő válasz kedves első,jó neked de gondolom a kérdező nem erre volt kíváncsi:)

Az én kisfiam már 20 hónapos lesz,igaz jókat alszik de mellé kell feküdnöm,aztán kiosonni:) Én kb. ilyen idősen jó időben mindig sétáltam vele,akár 3 órát is,mert kint jókat aludt,mikor beköszöntött a rossz idő,muszáj volt átszoktatni a benti alvásra de megszokta,magamra tettem,mert már igen nehéz volt,dúdoltam(még mai napig) és elszenderedett,ezt megszokják egy idő után ha rendszeresen ezt csinálod,ja és mindig együtt sötételünk be,mostmár pedig a nyuszit altatjuk,a kezébe adom,dúdolok és alszik,mint most is:)

2010. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi is mindig együtt sötétítjük a szobát, dúdolok is neki, ringatom is és el is alszik nagynehezen, de kb. fél óra alvás után egyszerűen képtelenség visszaaltatni. Már nagyon nem bírom, hogy semmit nem tudok mellette csinálni, mert amikor ébren van folyton fogni kell a kezét mivel mostanában kezdett el járni és félek, hogy elesik.
2010. jún. 29. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok,már csak 1x alszik és mostanában állt át az egyszerire? ha igen,be fog állni,nálunk u.ez volt meg kell még szoknia!
2010. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
16 hónapos kislány. Este 9-től reggel fél 8-8-ig alszik. Illetve délután 1-től 4-ig. Nem kell altatnom, annyira megszokta már ezt a napirendet, hogy simán leteszem, és elalszik. Néha Ő jelzi, hogy menne aludni.
2010. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk napközben sosincs sötétitve,a tv. is szól halkan.

KApja a cumiját,textil pelust és irány a kiságy.

Ott ülök a szobában amig el nem alszik.Elösször nem ment könnyen,de most már ha mondom,megyünk aludni,megy a kiságyhoz.Kitartás!

2010. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!