Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen pelust használtok?...

Ti milyen pelust használtok? Melyik vált be legjobban?

Figyelt kérdés

34. hétben vagyok, még csak most állunk neki bevásárolgatni ilyesmiket.

Nektek melyik pelus vált be a legjobban? Mindig a drágább a jobb?

Köszi nektek!


2019. jan. 12. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Dm babylove prlusát használjuk már a második gyereknél.nem biztos hogy mindenkinek a drágább a jobb.
2019. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és árban is a legjobb
2019. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél sok félét kipróbáltam, amiben sosem csalódtam, az a zöld és fehér Pampers, valamint a Huggies. A lányom bőre nagyon érzékeny volt. Szerettem még a Babydream, Babylove öko pelust, de ezektől hosszű távon kipirosodott a bőre. A liberot nagyon nem szerettük, attól alig pár nap alatt csúnya lett a popsija. De minden baba más. Ki kell tapasztalni. Azt tanácsolom, vegyél több fajtából kicsi kiszerelést, és ne tárazz be nagy mennyiséget próba nélkül egy fajtából.
2019. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk dm-es babylove bevált elsőre, mást nem próbáltam.
2019. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a libero vált be a legjobban. Ami még jó volt a babylove, Bella Háppy és lupilu.

Ami nagyon nem tetszett az a babydream és az összes pampers. Nekünk ezekből kifolyt a pisi.


Sajnos nincs biztos recept, ki kell próbálni. Szerintem 2-3 kis csomagot vegyél különbözőt aztán meglátjátok.

2019. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk piciként a libero volt a legjobb, kb félévesen pedig mér a pampers. Sok fajtát próbáltunk... érdemes először kissebb kiszereléssel vásárolni. azt hiszem a 4. Fajta volt a libero, mire azt mondtam ez a tuti
2019. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Care valt be a legjobban.
2019. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11 félét próbáltunk és ami a legjobban bevált az a Pampers Active Baby-dry. Tanács: ne vegyél sokat. Egyrészt mert az 1, 2 méretet nagyon hamar kinövi m, másrészt meg nem biztos, hogy bejön amit veszel.
2019. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Libero. Lányomnál is, fiamnál is.
2019. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Babylove dm sajat markasa, lassan valtunk a 4es meretre :) sosem volt baleset.
2019. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!