Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazást/programot...

Milyen alkalmazást/programot használtok IPhone-on zenehallgatáshoz? Kinek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam új telefont, először van iphoneom. Kipróbáltam hogy átrakjak zenét a gépemről, de iszonyúan macerás volt, nem szeretném ezt hosszú távon csinálni. Érdemes előfizetni Spotifyra vagy Apple musicra vagy van valami ingyenes megoldás arra hogy sokféle zenét tudjak hallgatni offline? Előre is köszi a segítséget, írjatok le a tapasztalataitokat, megy a zöld 🙂🙂

2017. aug. 25. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Spotify-on és Apple Musicon is van ingyenes próbaidőszak, előbbin talán egy hét, utóbbin három hónap, ha jól emlékszem, a legegyszerűbb, ha igénybe veszed mindkettőt, és megnézed, fent vannak-e azok, amiket hallgatnál, és hogy melyik tetszik jobban.


Az Apple Music ingyenes próbaidőszakát kihasználtam, de nem tudtam megszokni a felületét, számomra körülményesebb volt, hiányoztak a lejátszási listáim (mások lejátszási listái), hangulatok, műfajok szerinti listázás, az ajánlások, szerintem nagyon le van még maradva. Új zene felfedezése terén iszonyatosan le van maradva szerintem.


A Spotify-t 2-3 éve használom szüntelenül, egy-két kivétellel eddig mindent megtaláltam, ha pedig valami mégsincs fent, akkor letöltöm és iTunes. Szerintem egyáltalán nem macerás, mára sokkal kellemesebbé vált, mint a korábbi androidos telefonjaimra való másolgatás. Mondjuk volt egy idő, amikor valami elállítódott, és nem tudtam áthúzni, csak szinkronizálni, azzal én is megszenvedtem. Ha nálad is ez lenne a gond esetleg, szívesen segítek, hogy hogyan is tudtam kikapcsolni. Offline zene hallgatásra amúgy sajnos nincs más megoldás, mint hogy megbarátkozol az iTunes-szal. Ha gondolod írj privátot, segítek szívesen, ha tudok. :)

2017. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem lesz soha iPhoneom. A Spotifyt ajánlom, nekem bejött.
2017. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Imusic
2017. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tubidy
2017. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!