Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az Aludj jól, gyermekem!...

Aki az Aludj jól, gyermekem! C. könyv szerint tanította a babáját elaludni, nappal vagy éjszaka kezdte el?

Figyelt kérdés

Nappal is jobban alszik tőle a babátok?

Kérem, csak az válaszoljon, aki alkalmazta ezt a módszert.


2010. jún. 29. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszaka kezdtem, 15 hónapos volt a lányom. Hála az égnek 3 nap múlva 1-2 perces sírás után már aludt is. Még 2-3 hétig a nappali alvás a nagyágyon ment, utána azt is megszokta pár nap alatt. Igen, lényegesen jobban aludt, de jelenleg csak múlt időben tudok beszélni, ugyanis elromlott az alvókája 24 hónapos most, és fogalmam sincs, mi baja...
2010. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 11 hónapos volt a fiam amikor elkezdtük alalmazni esti alváskor és a 4. naptól kedve már egyedül aludt magától. Azután már napközben is csak beletettem az ágyába és aludt egyedül. Szerintem nagyon hasznos a könyv.
2010. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hónaposan kezdtem és éjjeli alvással. 3-4 nap múlva ment magától a dolog, azóta egyedül alszik el, és nappal is. Nálunk az ágyában csak alvás van, ha felkelt kiveszem, szóval már tudja, hogy ha berakom az ágyikóba, alvás következik. Így nappal is rendesen alszik mindig, este meg fürcsi, vacsi és esti mese szertartás van, azt is tudja már, hogy utána jön a hosszú alvás.

5 hónapos kora óta nincs gond az alvással.

2010. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérlek segitsetek...Hogyan történik ez az altatás???Mit ir a könyv?Hol tudnék utána olvasni?Már kész vagyok a rengetek ébredésétől fizikailag:(10-15alkalommal is megébred és csak mellettem alszik vissza.11.5hó.
2010. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm 0 naposan kezdte nagyon jól ment 18 hóig míg nem tudott beszélni a fia, azután csak anyáékkal alszik pedig már 5 éves...
2010. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
2010. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
hát az én gyermekemnél egyáltalán nem használt egyiknél sem. Igaz hozzá kell tenni,hogy allergiás, így 4 évesen is felébred a nagyobbik éjszaka sokszor, mert vakarózik. Szerintem tudomásul kell venni, hogy a gyerekek nem idomíthatóak, és ha már megszültük őket, bizony sokmindent fel kell adni értük, amíg szépen maguktól is megtanulnak aludni.
2010. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15.24-es vagyok, akinek kell el tudom küldeni mailen a könyvet, adjatok email címet.
2010. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi 8 hósan kezdtük,este. 2 hétig készültem rá lelkiekben,de egyszer sírt kb 5 percet,utána nappal is szó nélkül elaludt. Most 15 hónapos, és kezd újra nehezebben menni az alvás,talán a fogacskák bántják,nagyon nehezen jönnek kifelé.
2010. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is este kezdtük kb. 8 hónapos volt, de nappal még mindig ölben altatom, mert akkor nem adta fel a sírást. Sajna most 15 hósan volt egy hónap amikor nehezebben aludt el este, de szerintem az csak azért volt, mert most tértünk át a napi egy alvásra.
2010. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!