Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet változás? 2 hónapos

Mikor lehet változás? 2 hónapos

Figyelt kérdés

2.babám (kislány) igazi Anyamatrica. Hordozni kell, csak velem érzi jól magát.

Akinél szintén ilyen volt a kisbaba, meddig tartott?

Mikor jött változás? Mikortól volt el jobban?



2019. jan. 13. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2 ev körül
2019. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Már ne is haragudj, de miért matricázod le a gyereket? Az enyémnek is szinte csak én létezem, de eszem ágába nem jutna hogy azt mondjam neki matrica. És rengetegszer látom ezt, hogy anyák ragacsnak meg matricának hívják a pici gyereküket. Jó, értem én, modern anyák meg minden, de őszintén, te mit szólnál ha azt olvasnád valahol hogy "Anyukám igazi műjégpálya. Nem akar hordozni, nem örül neki hogy csak vele érzem jól magamat. Akinek szintén ilyen volt az anyukája, mikor lett megértőbb? Mikor volt változás? Mikortól nem érezte úgy hogy matrica vagyok?"
2019. jan. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most 5 hónapos már nem kell annyit cipelnem, de egyedül nem igazán tud elleni csak pár percre.
2019. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
3as vagyok. Szerintem nézőpont kérdése a matrica szó.Nem is merem leírni néha hogy hívja kislányunkat az apukája. Imádja őt csak poénkodik vele...
2019. jan. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

A matrica manapság egy kifejezés azokra a gyerekekre akik nincsenek el csak kézben vagy hogyha közvetlenül mellette vagy


Folyamatosan használjuk Babás anyukák közt



Három hónaposan változott, de fél évesen jött a szeparációs szorongás…

Előtte pedig kijött öt foga………

2019. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat :)


Ez legyen a legnagyobb gondod az életben, hogy pl én Anyamatricának írtam le a babám, akit imádok a Testvérével együtt.

Sosem mondtam még neki, hogy ő az..de nincs is miért magyarázkodnom.


Egyébként egyik oldalról örülök, hogy Ő ilyen, csak lenne azért dolgom, és nem mindig tudom könnyen elvégezni, ha nem lehet letenni.


Köszi a válaszokat, akkor gondolom jobb lesz mikor tud szépen fogni.

Cumi sem kell neki, lehet, hogy az is segített volna esetleg...

2019. jan. 14. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!