Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegyek matracvédőt a kókuszmat...

Tegyek matracvédőt a kókuszmatracra, vagy ne?

Figyelt kérdés

Ugyan megvettem még korábban, de most elbizonytalanodtam. Lassan 6 hónapos a babám, átraknám a bölcsőből a kiságyba. Egyébként hason alszik. Nagyon ritkán bukik éjjel, pelus átázás még nem volt. Persze sosem lehet tudni.

A kókusz és a hason alvás miatt kérdezem, mert ugye nem szellőzik.


2019. jan. 15. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislányom is 6 hónapos most. Ő kezdetektől a kiságyában alszik. Sosem használtam matracvédőt (nem is vettem). Eddig egyszer sem volt semmilyen gond, vagy 'baleset', ami miatt felmerülhetett volna az igény rá.
2019. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első pertől használtuk, hason alvó babánal kokuszmatracra. Lélegző mazracvedot vettünk. Nekünk kellett is, extra bukos babank volt, aki párszor (8-10) honaposan a pelenkat is lekuzdotte magáról
2019. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tettem. Kb 2x folyt ki a pisi 2 év alatt, és 2x hányt. Mindegyik esetben jó volt.
2019. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!