Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ropog 5 hós babám válla?

Mitől ropog 5 hós babám válla?

Figyelt kérdés
Már a születése óta ilyen, a védőnő azt mondta, hogy van ilyen. De még mindig ilyen, remélem elmúlik neki. Nemsokára megyünk tanácsadásra, majd rákézdezek a dokira. Másnak van hasonló tapasztalata? Nektek mit mondtak?
2010. jún. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is volt egy korszaka amikor mindene ropogott, megnyugtatott az orvos is, hogy ez normális kisbaba korban.
2010. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elő fordul az ilyesmi:)
2010. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémet 16 évesen vittem ortopédiára, mert szó szerint szétesett, annyira ropogott mindene.A doki azt mondta, ez normális.

Mindkét lányom már ujszülött korától ropog, sajna normálisnak tekintik.

2010. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az inak ahogy mozdulnak a csonton, annak van ilyen hangja. Ez teljesen normális. Engem a gyógytornászunk nyugtatott meg. Most egy éves a babám, már nem ropog, viszont nem tudom, mikor maradt abba, de még 8-9 hónaposan is "ropogott".
2010. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!