Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hasfájós még a babája?

Kinek hasfájós még a babája?

Figyelt kérdés
Nálatok is át sírja a napot? Mire elaltatom órák alatt 10-20perc max kel is fel és sír 3 hetes tegnap csak éjszaka aludt normálisan, szoktam főzni neki kömény teát ilyenkor de nagyon keveset adok neki mert a cumisüvegből újabban félre nyeli... Amióta fáj a hasa folyamatosan vissza jön a tej is neki hiába bufizik nagyokat.. Már elég tanácstalan vagyok... Meddig tart ez még a hasfájós része? Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2019. jan. 16. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az èn kisfiam is az. Most 7 hetes. Hol jobb,hol rosszabb a helyzet. Van, hogy nem fáj egyik nap a hasa, van,hogy egèsz nap ordít. Kitartás! Elvileg most van az első növekedèsi ugrás nálatok,attól is lehet most rosszabb a helyzet. Ha sokszor bukik, akkor azt jelezd a gyerekorvosnak,mert az okozhat refluxot. De lehet,csak túleszi magát az ugrás miatt.A kömèny teát hagyd a fenébe. Többet árt mint használ.Vannak sokkal modernebb,jobb készítmények.
2019. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem szintén 3 hetes a lányom. Én még nem tudtam eldönteni, hogy hasfájós-e. Nálunk is vannak rosszabb napok amikor órákat kell altatni, vagy nem tudom megnyugtatni mert sír egyfolytában. Én masszírozni szoktam a hasát, tornáztatom, meg sokat büfiztetem. Ma vettem espumisan cseppet, hogy ha kell, akkor tudjak neki adni. Nekem ő a második babám, már el is felejtettem, hogy milyen az első pár hónap... :) igazából csak az idő segít majd. Ja és a teát szerintem hagyd. Sok baba nem bírja.
2019. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es nekem is a második.Az elsőnél nem volt hasfájás.Èn is espumisant vettem.
2019. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hetesen lett jobb. 2 és fél hónaposak múlt el teljesen.
2019. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vény nélkül kapható ez az espumisan csepp? Mert orvos nálunk havi 1x jön (ha nem hívjuk ki külön) legközelebb majd csak jövő hét szerda, mert akkor holnap vetetnék apával
2019. jan. 16. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, és 2 kiszerelésben kapható,nektek a 40 mg-os kell,ha kérdezik a patikában.
2019. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetes lesz szombaton és még mindig hasfájós. Diétáztam már, használtunk gripe watert, infacolt ezek nem használtak. Most rendeltem bio gaiat, sokat dicsérik. Rem beválik. Ja és nagyon várjuk a 3. Honapot, hat ha lesz változás :(
2019. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most írok. Megvettem az espumisant akkor nem használt semmit utána vettem én is ezt a bio Gaiat ez viszont nagyon jó ha fáj a hasa adok neki kB egy órát még ha tekerőzik és sír (de közel se úgy mint nélküle) utána tök jól elvan következő etetés után meg már semmi baja, köszi a tippeket
2019. febr. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!