Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babámnál kipróbálhato...

Hasfájós babámnál kipróbálhatom a szélcsövet akkor is ha nem a székrekedéstől fáj a hasa?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a buborékoktól fáj a hasa. Egyébként mindig büfiztetem, van híg széklete minden nap. Az orvos BioGaiát ajánlott, most azt kapja,de az nem használ semmit, gondolkodtam még az Infacolon,de szerintem hasonló hatásfokú lenne ,viszont a szélcsőről sok jót hallottam, viszont nem tudom hogy az csak a székrekedés miatti hasfájásra jó-e.

2018. dec. 26. 15:42
 1/8 A kérdező kommentje:
3 hetes kisfiú.
2018. dec. 26. 15:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Espumisan vált be nálunk + biogaia.
2018. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi infacolt és biogaiat adtunk egyszerre, az infacolt most kezdjük elhagyni. Nekünk használt. Azt tudni kell, hogy ezek nem egy nap alatt hatnak, kell nekik egy kis idő(a biogaia ám legalábbis) mióta adod neki? Lehet hogy még nem fejtette ki a hatását, de csak egy ötlet.
2018. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta használod a biogaiát? Mert úgy tudom pár nap a hatás ideje mire jó lesz a babának.
2018. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szélcsőt meg csak ha nagyon muszáj akkor használd mert megszokhatja. Egyébként ha van széklete rendesen szükségtelen. A lábait emelgesd térdel a hasa irányába plussz maszirozgasd a hasát... A biogaia több nap mire hatását kifejti.
2018. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szélcső felesleges


Biogaia nálunk sem használt


Colief vált be


De ezt túl kell élni

2018. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A Biogaiát 4 napja használjuk,naponta 5 csepp. Az Infacolon én is gondolkodom,azt nem tudom erősebb hatásfokú-e.
2018. dec. 27. 05:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Infacol nekünk segített valamennyit, attól jobban ment a büfi. A Biogaia meg kb 1 hét után javított valamennyit. A szélcső nekünk nem vált be, mondjuk csak párszor használtuk, mert féltünk, hogy hozzászokik. Ami tény, hogy “szelelt” tőle rendesen, de utána ugyanúgy sírt.
2018. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!