Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem múlik már el a nátha?

Miért nem múlik már el a nátha?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, lassan egy hónapja náthás, folyamatosan szívni kell az orrát. Sterimart, nasivint használunk, cebion cseppeket kap, de nem használ. Hajnalban már arra kel szegénykém, hogy nem kap rendesen levegőt, nem tud egy normálisat pihenni. Eleinte nem akartam orvoshoz vinni, de elmentünk, antibiotikumot kapott, de az sem ért semmit. Párásító is van a szobájában. Kiszívjuk az orrát, és szinte azonnal röfög megint. Napközben még annyira nem is zavarja, eszik tőle rendesen (anyatejes), de az éjszakáink nagyon rosszak mostanában, ami miatt már napközben is fáradt és nyűgös. Légyszi segítsetek!
2019. jan. 20. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbàlj meg Sinupret cseppet adni, hátha kihozza és túl lesztek rajta. De amúgy sajnos ez ilyen, nem nindenkinél, de nálunk is úgy telt az első tél hogy szinte folyamatosan folyt az orra. Fogzás is okozhatja. Viszont Nasivint ne hasznàlj ilyen sokáig, tartottál szünetet? Hozzà lehet szokni, és már múlna a nátha, de nélküle mégis be lesz dugulva az orra.
2019. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, kipróbálom! Nem használtuk ilyen sokáig a nasivint, tudom, hogy nem lehet. Ma kezdtem el újra cseppenteni neki, hátha...
2019. jan. 20. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány fok van éjjel a szobában és mennyire van túl öltöztetve ? 16-18 ° az ideális aludni a babának.
2019. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!