Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szúnyogcsípést 10hós babának...

Szúnyogcsípést 10hós babának mivel lehet bekenni? Esetleg fenistil.

Figyelt kérdés

Reggelre pici piros pöttyök lettek rajta szerintem szúnyogcsípés.Bekenjem vagy inkább hagyjam,és elmúlik magától.Mit tegyek??

köszönöm.


2010. jún. 30. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányomat megeszik a szúnyogok, én vettem a gyógyszertárban rázós fehér löttyöt amit bárányhimlőre szoktak adni a gyerekeknek, 500 ft, mi is azzal kenjük magunkat, nagyon jól hűsít, és nem dagad fel a csípés helye.
2010. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fenistil krémet babáknak nem lehet még használni. De lehet íratni dokival Fenistil cseppet, ez csökkenti a csípésnél jelentkező gyulladást, allergiás reakciót.
2010. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, Fenistillel bekenheted.
2010. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első!Mi a neve annak a fehér löttynek?

köszi.

2010. jún. 30. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Vizes rázókenőcs recept nélküli, fenisztillel lehet kenni (mi 1 évesek vagyunk) csak napra nem lehet vele menni (doki mondta).
2010. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fehér lötty az a cinkrázó lesz szerintem,de fenistil is jo,én az elöbbit hasznalom 9 hos a fiamnak.amikor kisgyerekek voltunk azzal kenték baranyhimlönket én igy kértem a patikaban,aztan mondtak mi a neve :)
2010. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem teafaolajat ajánlott egy ismerősöm. 2 hós a babám. Szerencsére még nem kellett használni, tehát nincs tapasztalatom. Egyébbként bió boltban kapható olyan szunyogriasztó spray, amit újszülöttkortól lehet használni, 1100 ft körül van az ára. Tapasztalatom nincs még erről sem.
2010. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ugy kértem a patikában hogy fehér rázósst kérek amit bárányhimlőre adnak:)

fültisztító pàlcikát belemártom és azzal kenegetem a csípéseket!

2010. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!