Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öntött karfiolt csinálok,...

Öntött karfiolt csinálok, abból lehet adni 10,5 hós babámnak? (karfiol, tejfől, tojássárgája, sajt, kicsi só, szerecsendió) Nem lesz neki túl sok a fehérje?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz.
2010. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adhatsz, keveset, és inkább a karfiolt túrd ki belőle amennyire lehet, és azbból egyen főleg.


Amúgy ez istenien hangzik,lehet,hogy én is kipróbálom. Sosem ettem még ilyet. Párolt karfiolt leöntöd és beteszed sütőbe?

2010. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,puhára párolom,bele teszem jénaiba és leöntöm tojásos,tejfölös,saját izlés szerint fűszeres öntet szerüvel,reszelek a tetejére sajtot,most én a sajt alá raktam kis darabokra vágott császár szalonnát,végül a manónak külön raktam és csak sárgájával,kevés sajttal 2 evőkanál tejföllel kicsi sóval szerecsendióval.
2010. jún. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!