Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig sétálhatok 5 hós...

Meddig sétálhatok 5 hós babámmal, hogy ma 30 fok lesz? Vagy ne menjünk ilyen melegben? Tegnap még este 6-kor is 30 fok volt kint.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Útálok itthon lenni, alattunk és felettünk is állandóan itthon vannak és kopognak, dübörögnek, felébred rájuk a babám, én meg közben sík ideg vagyok ha alszik, hogy épp mikor ébresztik fel. Ezért szeretek minél többet sétálni vele, csak most nem tudom, hogy elinduljunk-e.
2010. júl. 1. 10:18
 2/5 anonim ***** válasza:
ha muszály úgy szoktunk menni hogy reggeli után kb. fél 11 ig aztán du .4 től bármeddig de a kettő között csak árnyékos jól szellőző helyen ha szabadban vagytok
2010. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is ki szoktunk menni.Reggel kb.10-ig,majd délután 4-5 körül.Napernyője van,az takarja a napot,de igyekszünk árnyékban lenni.
2010. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is árnyékban tolnám, mert ugye nekem is melegem van.
2010. júl. 1. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Délután 5-6 között eszik a lányom, és csak utána megyünk ki, most 5 és fél hónapos.
2010. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!