Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hos babám erölködve...

5 és fél hos babám erölködve kakil, másnak is?

Figyelt kérdés
Oda figyelek a bébi ételekre is,hogy barackosat is adjak,a banánt meg az ilyeneket kerüljük,de mégis,van széklet minden nap,de erölködik,normális?
2008. nov. 8. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én babám is ennyi idős,eszik gyümit,és uez van nálunk is,igaz,nem minden nap.Én reggel,amikor kaja után tisztába teszem meg szoktam tornáztatni,és többnyire kakil is tőle.Ha sikerül,napközben már nem stresszelem magam ezen.Ami neki használ,a Nestlé alma-őszibarack-sárgabarack desszertje.Ez csodákra képes.
2008. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kis kamilla tea segít! Lehet kapni hipp vagy milupa kamilla-tea granulátumot (tesco). Nekünk bevállt a védőnő javaslátra. 4 hónapos kortól adható!



Dia

2008. nov. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is szokott erőlködni, már ő is kap pépes ételeket. Szerintem ez normális, hiszen meg kell szoknia a pépes kaja miatti székletet. De ha nagyon erőlködne itass vele kamilla teaát. Mondjuk nálunk a sütőtök is segít. Ha azt kap ebédre az megindítja neki a kakit.
2008. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom teljesen bevörösödik a kakilás alatt, nyögdécsel is hozzá :) nincs belőle problémája, nagyon aranyos olyankor, és hamar le is tudja. Úgy tudom, ez normális ilyenkor.
2008. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,megnyugszom :)
2008. nov. 9. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!