Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kezdetétől...

Hozzátáplálás kezdetétől normális, hogy babám erőlködve és keményet kakil? Nem nagyon kemény, de többször kakil naponta nehezen kicsiket, és nem folyósat.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

az semmiképp nem jó, ha erőlködnie kell... próbálj váéltoztatni valamit az étrenden, nálunk pl a krumpli nagyon megfogta a hasát, inkább mással sűrítettem. Ki kell kisérletezni, hogy mi lesz a jó, de egy fajta étel után legalább 2 napot várj, hogy meglásd, milyen lesz a kaki.

Mi most a hasmenéssel szenvedtünk, 3 hét alatt tudtuk kizárni a problémás ételeket. Sok sikert!

2010. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha most kezdted a hozzátáplálást akkor egyenlőre még ne olyan ételt adj neki amit sürítesz. Inkább üveges és csak keveset.

Széketfogó a : krumli, alma, banán, pasztinák

Az előbb ajánlottam valakinek ezt az oldalt:

[link]

2010. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél több folyadékot iszik, annál lágyabb kakit produkál. Több vizet adj, próbáld ki két napig, jobb lesz!
2010. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én babám is a hozzátáplálásnál kezdett keményet kakilni, és még mindig szenved tőle, pedig már 10 hónapos. Sok mindent eszik, iszik rendesen rostos gyümölcslevet, teát is, és kipróbáltam minden hashajtó ételt, kevés sikerrel. Talán a sütőtök az egyetlen, ami nem bogyósan jön ki belőle. Ő is többször kakil 1 nap, az első mindig kemény, a következők már nem annyira. Válaszolva a kérdésedre: igen, normális hogy nem folyós, ilyenkor már teljesen "emberi" a székletük.
2010. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!