Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a ketes tápszer...

Mikortól lehet a ketes tápszert adni a babának? Tudom az van ráirva 6 honap vagy 6,5 kilo. Babám nagy 66cm és 7300 gram. Egyszere keveset eszik olyan 90 ml-t. Éjjel is fel kell enni kétszer. Rizs pépek nem hizlalnak nagyon?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 11:04
 1/6 A kérdező kommentje:
szombaton lesz 4 hónapos
2008. nov. 9. 11:06
 2/6 anonim ***** válasza:
hányszor eszik napjában?Némely tápszerek 4 hó kortol adhatók námely.pedig 6 hó-tól.a pici lányom ilyenkor 120-at evett napi 5-ször.
2008. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg gyarapodik a súlya tőleaddig ne válts kettesre. Én most váltok csak. Két hét múlva lesz hat hónapos és most 8 kg. Egy kicsi megállt a súlya és keveset is eszik. Ha elkezded a hozzá táplálást úgyis kevesebb tápszer kell. De azért kérd ki a gyerekorvos vagy védőnő véleményét.
2008. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj gyerek orvos szerint csak fél évesen kezdjem el a hozzá táplálást.Én már elkezdtem almapéppel ez szerintem felfujta öt.Most kezdem majd a pépeket.Ezek nem hizlalják majd fel nagyon?
2008. nov. 9. 19:01
 5/6 A kérdező kommentje:
valamikor csak 60ml-t eszik.Naponta 6 ször ehet.sokt teát is kap mert hasfájos
2008. nov. 9. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos a tejpépek jobban hizlalnak,mint a tápszer.Nálunk is ez a baj,babám 5 hós.és 8 kg.,ezért a doktornö mondta,hogy ne nagyon adjak neki tejpépet,hogy ne hízlaljam jobban a babát.4hósan nyugodtan elkeztheted a hozzátáplálást,fölleg ha tápszeres.
2008. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!