Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezeljem a hisztiét?...

Hogyan kezeljem a hisztiét? Egy éves, mostanában elég nehéz vele, akaratos, követelőző és hisztis.

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukák, tanácsra volna szükségem. Kisfiam ha nem úgy van valami ahogyan szeretné, üvőlteni kezd ledobja magát a földre és hasonlók. Ilyenkor mit kell tenni. Ha ott hagyom, nem figyelek rá, nem foglalkozom vele, akkor az segít? Mert hiába is magyaráznék neki, még nem érti mit akarok.
2010. júl. 2. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem foglalkoztam vele ott hagytam aztán amikor lehiggadt megkérdeztem volt értelme? ingatta a fejét ... nem

csak akkor mentem hozzá ha már kárt tett másban v. magában is akkor ment a szobába az ágyra egy percre aztán ajtónyitás és a kérdés.puszi ha nem higgadt le akkor hideg viz.

nem érdemes ahogy te is irtad vitázni vele meg magyarázni mert nem érti még és nem is érdekli hadd adja ki a dühét


nekünk bevált. -mondjuk a földhöz nem csapta magát de volt egy pár kirohanása-

2010. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is figyelj rá, mintha ott sem lenne, akkor abbahagyja és rájön, hogy nem tud rád ezzel hatni. Lehet hogy sokszor kínos helyzet lesz, de még akkor se engedj a hisztinek, mert akkor sokkal nehezebb lesz utána, ha egyszer engedsz. Megpróbálhatod gyorsan elterelni a figyelmét, de ha nem lehet, akkor hagyd.
2010. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Megpróbálom... :) Hihetetlen hogy milyen hirtelen egyik napról a másikra lett ilyen hisztis és akaratos. Előtte a szeparációs szorongással küszködtünk, most meg ez... :)
2010. júl. 2. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hós és kb. 3 hónapja megy ugyanez :-( Hiába nem figyelek rá és otthagyom egyre erőteljesebben és kitartóbban csinálja. Remélem hamarosan felfogja végre hogy felesleges.
2010. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!