Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is szoktatok ásványvízböl...

Ti is szoktatok ásványvízböl teát készíteni a babátoknak? Teát/tápszert.

Figyelt kérdés
Mert nincs most babavíz otthon, és a csapvíz minösége Magyarországon mint tudjuk, siralmas.
2019. márc. 2. 16:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ez egy falú, és szar a víz.

Én még csinálta neki a szentkirályi ló. Volt egy kis üveggel. Több nincs. Most küldtem El a férjemet vízért. Itt mi se isszuk a vizet a csapból. Szinte fürdésre se alkalmas. Olyan száraz a börünk töle, hogy mapi egy Flakon testápoló elfogy. Amúgy itt a többség kútból is húzza a vizet. Szerintetek? Páran meg is haltak, mikor volt a botrány, hogy rezet találták, vagy mit a víben. Mi akkor anyàmhoz költöztünk egész nyárra.

2019. márc. 2. 17:34
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát akkor elég rosz helyen laktok tényleg, de azért elmondható, hogy álltalánosságban jó magyararországon a víz.

Én szentkirályit használtam, mind 2 fiamnál a tápszerhez, sose volt semmi bajuk tőle.

2019. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen szoktam ha nincs babavíz.

Nálunk büdöd dohos vagy klóros gázos a víz így mi sem isszuk a babának sem adom.

2019. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

Csapvizet én se iszom, a gyerekemnek se adom. A Szentkirályi és a Jana PET palackos, kizárt dolog. Két lehetőség jött nálunk szóba:


Víztisztító kancsón szűrt csapvíz felforralva, vagy DM-es BabyLove babavíz ami tetrapack-ba van csomagolva (azaz mint a dobozos tej) és azt belülről olyan műanyaggal borítják (4es jelölésű) ami egyáltalán nem oldódik.

2019. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igaz. Én is most üveges ásványvíz et hozattam a férjemmel. Rendes üveg, nem műanyag! Pet palackokból mi sem iszunk
2019. márc. 2. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!