Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónaposn tenyleg túl sovány...

4hónaposn tenyleg túl sovány a babám? 4700gramm 63cm?

Figyelt kérdés
Ma egy anyuka a rendelőben kérdezte mennyi kg elmondtam és lesoványozták 2en nagyon rosszul esett
2019. márc. 6. 10:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
2019. márc. 6. 10:47
 12/26 A kérdező kommentje:

Olyan rosszul esik hogy megjegyzest tesznek ra sokszor mikozben ok szuletes utan 3nappal hazavihettek a babajukat nekem meg ott kellett vele hosszu honapokat maradnom es Istenhez imadkoznom hogy vigyazzon ra a mütőben és ne vegye el tőlem őt ez meg volt 6szor

Utána én néztem ahogy honapokon keresztul ledugjak neki a torkan szondat megszurjak vert vesznek vert adnak ezt veszik azt veszi centralvena utana kivenni na de a csovek is ott vannak 3.5honap utan hozhattam haza a fiamat a korhazbol es erre fel ilyen megjegyzeseket kapok hogy o huu de sovany hat nem kell mondanom hogy mar az sirhatnekom van toluk

2019. márc. 6. 10:53
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer az én gyerekemre is tett valaki ilyen megjegyzést rendelőben, és doktornő azt mondta jól hallhatóan, inkább sovány legyen, mint kövér, mert a kövérségnek rengeteg egészségügyi kockázata van, nem mellesleg ha sovány a gyerekem nem kell azon izgulnom, jaj mit eszik-most volt itt egy kérdés egy elhízott, cukorbeteg gyereket haza kellett vinni az iskolából mert verekedett a csokiért-sovány gyereknek akár pakolhatsz is csokit, de amúgy is akkor eszik csokit mikor akar.

Volt egyébként csend a rendelőben, mert akik lesoványozzák a másikat, általában a túlsúlyosak, kövérek-iszonyú dagadtak.

2019. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj meg érte, de képről tényleg soványkának tűnik. Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehézségekkel indulatok. Ne vedd magadra, ha ezt mondják, nyugodtan jegyezd meg, hogy koraszülött és ez az oka. Akinek meg husi a babája, akkor arra tesznek megjegyzést. Ez már csak ilyen. Ha kevés a haja, akkor miért ilyen kis kopasz, ha nagy a feje/füle akkor arra. Lényeg, hogy neked így tökéletes 😊
2019. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Semmi köze senkinek a másik gyerekéhez!
2019. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, képről baromi soványnak tűnik, de ameddig a gyerekdoki és a védőnő nem mondja, addig nem kellene foglalkoznod vele. Most komolyan, miért érdekel téged random, ismeretlen anyukák véleménye, amikor igy is van elegendő bajotok? Az én lányom is koraszülött, ő is vékony volt, folyton csesztetett miatta a gyerekdoki, de etettem szorgosan, aztán szépen meghízott. Nehogy már egy ilyen hülyeségen akadjál ki, hogy mások mit beszélnek!
2019. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, tenyleg vekonyka, de ez teljesen normalis, hiszen koraszulott volt, azota pedig jo sok mindenen ment at.

Epp azt az idoszakot nem tudta mar bent tolteni, amikor zsirt szednek a babak magukra.

De oszinten ugy gondolom, hogy az esetetekben ez a legkevesebb, szerintem ezzel te is tisztaban vagy. Legyen egeszseges, hizzon a sajat tempojaban jol, fejlodjon ugyesen es kozben meg majd jonnek azok a fodrocskak. :)

Ezen tenyleg ne gyotord magad, mert nem kell.


Amugy

2019. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Csak az számít, hogy neked ò a legszebb, legtökéletesebb baba a világon!


Másokkal ne foglalkozz!


Nagy harcos a kislányod, ha már ennyi nehézséget leküzdött!

2019. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Bocsi. Kisfiút akartam írni.
2019. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ismerősöméknek hasonló adottságú babájuk van, ő is koraszülött.Ha valaki megjegyezte nekik milyen vékonyka, mondta, hogy igen de már szépen gyarapszik és mi már ettől boldogok vagyunk.Tudja koraszülött volt.Nem sajnálgatja magát, hogy mennyi mindent nem élt át amit átélhetett volna ha időre születik.Te se hátra fele nézz hanem előre.Mennyi minden van ami előttetek áll amit közösen éltek meg és örülj annak, hogy egészséges.Mert ez a leges legfontosabb.Az meg, hogy ki mint mond egész addig nem számít, míg nem a gyerekorvos és védőnő mondja.:)

Boldog babázást kívánok neked.

2019. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!