Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is utál a babátok öltözni?

Nektek is utál a babátok öltözni?

Figyelt kérdés

Már elmúlt 4 hónapos a babám, de még mindig üvölt, ha öltöztetem. Ha vetkőztetem már akkor is nyöszörög, de azt még jobban elviseli.


Már próbáltam elterelni a figyelmét mindenfélével, nem nagy sikerrel.


Egyébként kisfiú.


Ez már mindig így lesz?


2019. márc. 10. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nincs olyan baba, vagy pici gyerek, aki szeretne öltözködni, mindegyik utál, imádnak pucérkodni. :)

Idővel jobb lesz, nyugi. :)

2019. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

6 éves a nagy, meg mindig utalja az öltözéses vetkőzéses macerát, pedig mar egyedül csinálja. Persze megspékelve azzal, hogy meg válogat is, mit vegyen fel. Komolyan rosszabb, mint egy kislány.

A kisebb fiam 2 hós lassan, de még ő is utálja az öltöztetést, bar nem sír vegig nyekereg.

Szerintem ez valami fiu dolog lehet.

2019. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Mindkét lányom szeret öltözködni, a nagy 15 hónapos, a kicsi 4 hetes. 😊
2019. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

De még, hogy! Csak akkor nem visít, ha valamivel eltereljük a figyelmét. Este fürdés után pl a samponos dobozt szokta nézegetni, vigyorog neki és fel sem tűnik, hogy felöltözött.

Ha napközben öltözni kell, kapcsolok neki zenét és énekelek, de ez csak olyan 80%-os megoldás. :)

3,5 hónapos kislány

2019. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Most lett 7 hónapos, ha apukája nem csikizi, nem szórakoztatja, még mindig sír fürdés utáni öltöztetésnél. A többinél már változó. Milyen hangulata van éppen.
2019. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Kb 7-8 hónapos koráig semmi baja nem volt az öltözködéssel de azóta nem bír egy helyben megmaradni. Nem is kifejezetten azzal van baja, hogy öltözködik hanem, hogy nem mehet amerre szeretne. Kézzel-lábbal próbálom lefogni amíg rászenvedem a pelenkát meg a ruhát. Néha van valami ami leköti de többnyire csak 1-2 percig.
2019. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
1 éves és még mindig ordít 80%ban oltozeskor. Főleg este..
2019. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom mindig szerette, volt olyan, hogy kedvtelésből 4-szer öltöztettem át valami aranyos ruhába. Már másfél éves, egy ideje segít is nekem.
2019. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!