Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viselte a babátok...

Hogyan viselte a babátok mikor abbahagytátok a szoptatást?

Figyelt kérdés
Mennyire viselte meg? Milyen "tüneteket" produkált? Mennyi idő alatt szokott hozzá?
2019. márc. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetne fokozatosan?

Amúgy sok gyerek utálja, mert a megszokott helyett új dolgokat, új ízeket kap, és egy ilyen picinek sokkal élesebben működik a szaglása és az ízlelése is, mint a nagyobbaknak. A legtöbb új ízt erősnek érzi.

2019. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem Viselte meg mert megvártam míg magától hagyja abba.

2,5 eves volt, de ekkor már egy éve csak reggel meg este szopizott.

2019. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se viselte meg, már csak hajnalban kérte és egyre rövidebb ideig szopott, mikor már 3. napja elengedte pár másodperc után másnap már nem adtam és azóta se kereste. 10 honapos volt, akkor már 3 hónapja csak hajnalban kellett neki. Most 1 éves.
2019. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet fokozatosan sajnos. Gyógyszert kell szednem, ezért kellett elválasztanom.

Kevés tejem volt. Kétszer szopizott egy nap, de úgy voltam vele, hogy minden csepp aranyat ér. Úgyhogy főleg tápszert kapott eddig is. Mégis annyira megviseli a dolog

Nyűgös, nem játszik, nem lehet letenni.

Úgy sajnálom szegénykémet.

2019. márc. 7. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire... Túlmisztifikáltam ezt az egészet, hogy 'jaj, sz@ranyu vagyok, mert nem adom oda az utolsó csepp anyatejet is Neki...'; de Őt egyáltalán nem érdekelte, hogy tápszer lett helyette. Ugyanúgy szereti, ha nem jobban.

Én azért hagytam abba 6 hónapos korában a szoptatást, mert már 2 mellből jó, ha összejött 10-20 ml. Sokkal csalódottabb volt a cicin, hogy enne, de nincs annyi, hogy jóllakjon, mint amikor degeszre ehette magát a tápszerrel. Egyáltalán nem kereste, nem bújt a ciciért utána már.

2019. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megviselte, kb. 3 het alatt szokott hozza, de o mar 2 eves elmult akkor.
2019. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyogyszer az, aminek nincs szoptatasbarat alternativaja?
2019. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a gyógyszer miatt. Műtétem is lesz. De nem szeretnék belemenni, mert ez nem tartozik ide. Nem sajnáltatni akarom magam csak érdekelt, hogy kb. meddig kell még a babám szenvedését néznem.
2019. márc. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!