Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos babát ki lehet vinni már?

6 napos babát ki lehet vinni már?

Figyelt kérdés
Párom éjjel nappal dolgozik nekem viszont elkéne menjek bevásárolni mert kb. semmi nincs itthon .. baja lehet ha el vinném magammal ?
2019. márc. 12. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2019. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért, a kórházból teleporttal értél haza????
2019. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
A kórházból is hazajöttetek valahogy, nem? Egyébként simán ki lehet vinni, semmi baja nem lesz. 6 hónapos korig csökken folyamatosan az anyai immunitás, addig építi fel szépen a sajátját, szóval nem kell eldugni, mehettek nyugodtan.
2019. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a kórházban a főorvosnő azt mondta az első 6 hétben legyek óvatos, ne vigyem ki, ne nagyon fogdossák mások stb. Azért még az elején kicsit jobban kell vigyázni. Gondolom hogy nem árt leszaladni a sarki kisboltba de azért csak óvatosan főleg ilyen széles időben.
2019. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Boltba biztos nem vinnem, foleg hogy meg tart valamennyire az indluenza is...

Nekem is azt tanacsolta anno a vedono, hogy 6 hetig ne nagyon vigyem ilyen helyekre. Seta oke, ha nincs epp tornado.

2019. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Azert haza csak jar nem? Vagy ott lakik a munkahelyen?

30 perc alatt be lehet vasarolni, addig csak tud ra vigyazni

2019. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Ki lehet vinni, de mostanában eleggé szeles az idő, nem most kezdeném a levegőztetést. Boltba meg nem vinném még, legalább 4-6 hetes korig várnék vele. Nem tud rá vigyázni valaki míg bevásárolsz?
2019. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

-Tesco/Auchan házhoz szállítás

.Férjed hazafelé megveszi a fontosabb dolgokat

-Férjed otthon, te addig bevásárolsz (én ezt csináltam)


Ha semmiképpen nem akarod kivinni. De pl kendőben is viheted, akkor kb "burokban van".

2019. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Ne legyél már ennyire teszetosza... Házhoz szállításról nem hallottál még? Párszáz forint... Azért nem mindegy, hogy levegőre viszed a babát vagy boltba...
2019. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sétálni ki lehet vinni, minden nap egyre többet, de boltba még tuti nem vinném.

Gondolom csak haza megy néha a férjed, hazafele vásároljon be, vagy ahogy már írták rendelj házhizszállítást, esetleg egy rokon, barátnő, nagymama aki be tudna vásárolni?

2019. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!