Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hogyan reagált ha...

Babátok hogyan reagált ha hajszínt váltottatok?

Figyelt kérdés

Feltűnt neki egyeltalán,csodálkozott,megijedt?

Más kérdés: Van olyan,hogy a baba megunja/megszokja az anyukáját és apukája vagy más rokonok érdekesebbek számára? Pl: egymás mellett ülúnk vele szemben, rám néz,tudomásul veszi h ott vagyok aztán mosolygva nézi a mellett ülőt. (4hós múlt)



2019. márc. 14. 05:44
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Először megfogta a hajam, de utána nem érdekelte. Akkor is megismert, ha sapkában lát.

Az pedig elég jellemző, hogy mindig az érdekesebb, aki új. Élvezd ki, amíg nem fél senkitől. 😋

2019. márc. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hátközépig érő feketéből pár centis szőke lettem, de nem igazán hatotta meg. Egyszer rácsodálkozott és annyi. Viszont sógornőm hajat hosszabbított és attól teljesen ki volt. megijedt és látszott hogy zavarja
2019. márc. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már előfordult,hogy megijedt valakitől,el is sírta magát. Olyan aranyos volt,de hamar megbékélt.
2019. márc. 14. 05:58
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

4 hónaposan azt se tudja, hogy te tőle különböző személy vagy...

Majd az első szepa után.

Egyébként egy év körül már reagált ijedtséggel egy-egy nagyobb külső változásra. Pl: Mindig szakállas rokon megborotválkozott.

2019. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 8 hónapos volt mikor szőkéről vörösre váltottam.Sírt mikor meglátott,de hamar megbékélt.
2019. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk volt minden.

Amikor festettük csaladtag haját es rajta volt a festék, pánikban tört ki. Először az illetőnèl jelezte hogy ne csinalja, valtozzon vissza, de mivel várni kellett vele, már hozzàm menekült, hogy mentsem meg x -et, nézzem milyen a feje,de mivel nem tettem, igy reszketve bujt hozzàm.


Vagy amikor kiságyban ácsorgott, felvetten a nagy napszemüvegem, azt hihette eltűnt a fél fejem, szintén pánik, hogy vegyem le.



Vagy:(szeparacios idők) a családban mindenki szőke, vagy világos haju, vagy ősz, ezt szokta meg a környezetében es elkezdett félni a fekete hajuaktol, jöttek barinőim (hosszu loknis fekete hajak, kérésem ellenére hogy legalabb vmi vilagos szinekbe öltözzenek, eljöttek fekete cuccban, mint a kommandosok), ahogy meglatta őket a kicsi, elsirta magát, de mivel cukin kedvesen beszélgettek hozzá, felengedett lassan.

Ebben az időszakban kezdett sirni az irto kedves doktornőnél is, szinten fekete haju, csak rövid, a doktornő pedig a lelkére vette, rosszul esett neki hogy egy baba tőle elsirja magát mikor kedveskedik pedig, nem is ertettem gyerekorvos létére hogy ninc azzal tisztában hogy pl picibabakent egy hangja nincs, de ahogy nő megjelenik a szeparacios szorongas es van egy időszak amikor félelmeket gyárt egy baba de elmlik. El is mult, kesobb megint vigyorgos volt a dokinál.

2019. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

A hajszínváltáson nem problémázott, viszont a hajfestés alatt borzalmas a lányom. Sír, rángatja a ruhámat, és csak akkor békél meg, ha lemosom a fejemről a festéket. Egyedül már nem is merek neki állni hajat festeni. Nem tudom ez mi lehet a babáknál, de fura.


Mikor a fodrász festette a hajamat, es barnából szőke lettem, meg sem lepődött, de az itthoni hajfestés procedúra nagyon kiborítja.

2019. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
8 honaposom nevetett mimor meglatta h barnabol fekete lettem, de azon is nevet ha kiengedem es felborzolom, vagy 2 copfot csinalok. Mondjuk ha olyan felsot veszek fel amit nem szoktam hordani, azt is csodalattal nezi h uj
2019. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!