Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz? Mit tennétek?

Elvigyem orvoshoz? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
20hónapos a fiam,,hajnalban 38,7fokos láza volt,viszont más tünet nincs.Jol eszik,rengeteget iszik,nem bágyadt,orra sem folyik nem köhög,szóval tényleg semmi.Mivel most csak ügyelet van (és nálunk sajnos akkor sem látnak szivesen ha félig a sirban vagy) nem tudom mit csináljak.Várjam meg a mai éjszakát hogy lesz e még láza?
2019. márc. 15. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vinném! Még háziorvoshoz se,ha semmi panasza nincs. Az se csinálna semmit vele.
2019. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minek vinnéd? Én se vittem a lányomat ugyanezzel, 21 hónapos. Adtam neki lázcsillapítót, 3 nap alatt elmúlt, nem voltunk dokinál. 3 nap után vinném.
2019. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok nem törődöm anya :D igy gondoltam én is hogy ha elviszem mégis mit mondjak mi baja? Köszönöm :) esetleg tipp hogy mi lehet ez? 3napos lázon már tul van,nem is értem mi történik ilyenkor vele
2019. márc. 15. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Talán valami vírus ez is, lehet hogy előjön később még más tünet is, lehet hogy nem. Hogy erre is válaszoljak én sem vinném, háziorvoshoz is csak akkor vittem a láz első napján ha mondjuk pont péntek volt, de az is csak a saját megnyugtatásom volt, hogy megnézte és elmondta milyen esetben kell hétvégén ügyeletre vinni.
2019. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!