Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horváth vezetéknévhez különleg...

Horváth vezetéknévhez különleges, egyedi fiú-és lánynév ötletek?

Figyelt kérdés
Kedvencek és egyben esélyesek:Véda és Ruben :) Vélemények esetleg ezek mellé második keresztnév tippek? Köszi elöre is!
2010. júl. 3. 20:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ismerek egy testvérpárt,Horváth Vénusz és Horváth Ruben.
2010. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a kedvenc lánynevem Villő. Tavaszhozó tündért jelent. Nagyon tetszik még az Imelda és a Szulamit is, de a párom miatt ezeket el is felejthetem.

Fiúnév favoritom a Nemere és a Bendegúz. Tetszik még az Ágoston, Vendel és a Dömötör.

2010. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia.


En irtam a Merse nevet.

Van Szulamit es Polett ismrosom is :)

Amit meg nm olvastam az a Szalome :) testverem volt osztalytarsat hivjak igy :) Ez is szep nev, de a ferjem miatt csak hagyomanyos neveket adhatunk a babainknak :)

2010. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

Figyi szerintem amikor keresel nevet, próbálj a neve elé egy dr-t is :)

Pl. Dr. Horváth Gandalf, hát én vinnyogva röhögnék a váróban....

Azért oké, hogy egyedi nevet választunk, de mi van, ha a gyerekünk esetleg nem hippi művészként fogja leélni az életét mint Hematit vagy Seherezádé vagy Hipopotámusz? :))

Nálunk az apja szeretett volna extra neveket, én meg sorra leszavaztam őket, végül Vincének kereszteltük.

2010. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Lánynév: Szonja, Romina, Imola, Ingrid

Fiú: Ruben, Zalán, Zsombor

2010. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Természetesen mi sem szeretnenk majd hogy nevetsegesen hangozzon! :) De mivel a Horváth nem egy ritka vezetéknév,ezert a tucatneveket is mellöznénk! :)
2010. júl. 3. 22:23
 17/25 anonim ***** válasza:

Megirnad, hogy eddig van-e olyan ami tetszik ?

Csak azert, hogy mennyire kulonleges neveket keressunk :)

2010. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Meg eszembe jutott, hogy a noverem baratnoje Anaisz Anisszanak akarta hivni a lanyat, de csak Anissza lett.

Ez is eleg kulonleges es szep is :)

A Nauzika sem egy tucatnev es Blandinat is ismerek.

2010. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Van igen,persze.Mindegyik szép különleges,köszönöm szépen Mindenkinek. Nézegetem a jelentéseiket,az sem utolsó szempont :)
2010. júl. 3. 22:51
 20/25 anonim ***** válasza:

Abban igazad van szerintem, hogy Horváth-ból sok van, és így inkább különleges keresztnevet szeretnétek, de abba is gondolj bele, hogy egy idegen hangzású keresztnév nem fog-e nagyon elütni a magyar vezetéknévtől.

Amúgy sajnos ötletem nincs, de nagyon tetszenek a felsorolt nevek, bár csakis idegen hangzású vezetéknévhez adnám. Pl. Kovács Orlandó és társai szerintem kissé gáz...

2010. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!