Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem fogadta...

Akinek a babája nem fogadta el a cumit, talalt végül valamilyen onnyugtato módszert magának az alvashoz?!

Figyelt kérdés

6 hetes, utalja a cumit. Rendesen oklendezik tőle. Kipróbáltam már sok fajtát, de méla undorral kopi ki. Sőt még fel is húzza magát. Nem akarom mindenáron, h cumis legyen de így az alvás horror. Semmilyen módon nem tudja magat megnyugtatni, akkor sem ha ringatom, jarkalok vele, énekelek stb stb. Hulla fáradt és üvölt a faradtsagtol. Aztán vagy beajul vagy estig vergődik és sírdogal. Volt már ra példa (talán háromszor), h elfogadta a cumit és akkor minden gond nélkül elaludt szépen csendben még mielőtt a holtponton túl esett volna. Egyébként cicin megnyugszik, de olyan erős a tejleadóm, h közben folyton tuletetem, nem tud komfortozni. Egyébként sem akarom, h folyton a cicin logjon. Szóval, a kérdésem h mi lesz később?!

Megtanul még vajon cumizni?

Megtalalhatja az ujjat? (Azt se szopja nagy kedvvel amúgy)

Hogy fog így később aludni magától vagy persze kis segítséggel ha kell, de nem üvöltve vagy egy órát jarkalva vele?!

Segítsetek!



2019. márc. 23. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyém se szerette a cumit, szerintem hagyjad, nem muszáj cumiznia egy gyereknek, az ujját kb. 3 hónaposan találta meg.
2019. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8 hónapos lesz a kisfiam,nem kellett neki cumi, ujját sem szopizza. Ő textilpelussal alszik,azt gyűrögeti és simogatja vele az arcát. Magától kezdte el kb 4 hónaposan,előtte csak cicivel aludt el.
2019. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na ilyesmire lettem volna kiváncsi. Hogy mindegyik gyerek talál e valami módszert?! Barátnőm kisfia 10 honapos és mai napi cicin alszik el, ill vissza éjszaka is!! Na ezt nem szeretném. Persze nem eroltetnem a cumit csak sajnálom h ilyen fáradt és csak sír...meg persze magamat is sajnálom, mert jól kétségbeesek én is sokszor már.
2019. márc. 23. 17:52
 4/13 anonim ***** válasza:
A fiunk se kapott semmit , se cumi se semmi és felnőtt. Szerintünk ez csak egy kapatás, amire ha rászokik akkor kell neki.
2019. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A nagyfiam 2 hetesen kikopte a cumit, de neki nem volt pótlás. Kicsit nyögdécselt, és már aludt is.

A kisebb most múlt 2 hos, és neki is volt ilyen kb 6 hetesen. Akkor ugyanezt csinálta, mint a tied. 1 hete nem használunk cumit, mert nem kell neki. Rájöttem, hogy ő sem az a baba, aki eszik alszik kakil. Pihenőszékben van, vagy a jatszoszőnyegém fekszik. Nézelődik, kapálózik. Beszélek hozzá, énekelek. Kellett 1 hét, mig rájöttrm, hogy amikor nagyon ásitozik, a hasára fektrtem, kicsit rázogatom a fenekét és 2 perc alatt alszik is. Nem szabad hagyni, hogy atessen a holtponton, mert akkor igy jarsz. Nekem még ig is nyoszorog az elején, mikor altatom, de kb 1 perc és abbahagyja. Figyeld a jelzéseit.

2019. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lassan beáll a cici és jó lesz



Nekem elő kellett fejnem bert fulladt a gyerek

Aztán egy időben csak cicihez bújt nem kapta be


Miután beállt a kereslet kínálat jó lett

Még mindig erős a tejlead... a tele cici csepeg

Az "üresre" teszem alváshoz


10 hós

2019. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Eves utan elaludt ...

Kesobb meg osszebujtunk egyutt aludni


Egyik se cumizott eszembe sem jutott nekik adni

2019. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A cicin alvás egy ekkora babánál normális.

Nem azért eszi túl magát, mert feszült a sírástól, mire cicire kerül?

2019. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Figyelem a jelzéseit, mikor asitozik, már viszem is aludni. De sokszor nem használ semmi ekkor se. Mint írtam is, ringatas se. A cicin ha be is alszik, mikor elparolgok mellőle akkor már ébred is. De be se alszik rajta mindig, szóval nem bombabiztos a módszer...ez a bealvás éjszaka remekül működik, de nappal nem sikerül semmi. Mindegy, remelem később találunk valamit, amivel könyebb lesz neki aludni.
2019. márc. 24. 08:05
 10/13 anonim ***** válasza:
A 6 hetes mellől lehet hogy nem lehet elpárologni.
2019. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!