Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hetes babákkal hogy...

6-7 hetes babákkal hogy telnek a napjaitok? 😊

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás, fejés, sterilizálás, altatás, szoptatás, fejés , sterilizálás, altatás , szoptatás, fejés, sterilizálás, altatás, fürdés, szoptatás, altatás.
2019. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb úgy voltam, mint az első, csak nem fejtem és így sterilizálni sem kellett. Mai napig szoptatok egyébként (7 hónapos)

Nem szeretek visszaemlékezni nagyon...

Akkor már nagyon hasfájós volt a kisfiam.

Örülök, hogy már nagyobb, és el is játszik, forog, nevet hangosan, van két foga, egyszóval telik az idő és egyre könnyebb.

2019. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző, sajnos fejnem kellett nehezen indult be a tej , az első nyolc hétig ez volt a program majd a nyolcadik hét után let elég tejem, úgyhogy el lehetett tenni a pumpát. 2,5 évig szoptattam, nagyon örülök hogy nem adtam fel a nagyon nehéz volt ez az első nyolc hét , kérdező, kitartás lesz még könnyebb is.
2019. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát az igazat megvalva sajnos nem tudom élvezni úgy igazán az elmúlt heteket. Hasfájással küzdünk, egész nap nyügös,sír.

Nincs időm,erőm már semmire. Pedig még van is segítsegem. Alig várom a 3-4 hónapot hogy ezen túl legyünk. Mert közben a szívem szakad meg hogy sír.

Nekem ez egy nehéz időszak. De ígyis probálom élvezni vele a mindennapokat amíg ilyen pici csak nehéz 😊

2019. márc. 25. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

3-4 hónaposan meg majd elkezdenek mocorogni a fogak. Mindig lesz valamia ami miatt nehéz. Nekem két éves lesz a lányom és 16 hetes terhes vagyok a tesóval. Nagyon ritka ha alszik egész éjjel. Mikor jöttek a fogai kisasszony úgy gondolta hogy hajnali 2-5 között az ideális a játékra. Azt hittem ha elindul és elkezd beszélni majd könnyebb lesz de ez nem igaz :)


Aludj amikor ő is alszik. A többi majd meg lesz. Fáradtan türelmetlen vagy és az senkinek nem jó. Aki azt mondja hogy az eleje nem nehéz az meg hazudik :)

2019. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma 8 hetes.

Anyatejet max fejve kap de úgy sincs sok.

De nekem úgy telik mint régebben, csak itt a picike is :)

Kb így:


00:00 Kel a pici, etetés -peluscsere, visszaaltatom majd én is lefekszem

04:00 Kel megint, etetés-peluscsere, és még megint visszaalszik velem olyan 8-ig

08:00 Kelünk, etetés-peluscsere, játék, babusgatás aztán neki látok a házimunkának és a levegőn altatom, ott mindig kidől 2-3 órára, addig főzök , hajat mosok,rendbe szedem magam, van itthonról egy kis melóm

14.00 Baba kel, etetés, peluscsere aztán elmegyünk ide oda , ha van elintéznivaló oda, boltokba illetve sétálunk nagyokat csak a levegőn

17.00 Apa itthon,együtt eszünk, pici is kap előtte vagy utána enni

19.00 Fürdetés apával, hami, altatás. Utána még marad idő nekünk is tvzni, olvasni, beszélgetni


Átlag nap így.

2019. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!