Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak nagyon kipirosodott...

Kisfiamnak nagyon kipirosodott a popsija, és nagyon fáj amikor tisztába teszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár napja nagyon piros Neki,kenem Neogranormonnal,és van ez a Bacterol kenőcs is,és mára azért javult sokat,de még mindig jajgat szegény. :( Amikor meg pisil,azt mondja is,és belekukkantok,benne van a kaka,gyorsan kiveszem,de nagyon sír:((( Megy a hasa is,naponta többször is,és valószínű attól lett piros.Mit csináljak,hogy meggyógyuljon minél előbb? Szóltam a dokinak,mondta,hogy kenjem a kenőcsökkel,és Smecta port is adjak,hogy fogja meg a székletet,mert ugye híg és nyálkás...Járt így valaki rajtunk kívül?
2010. júl. 4. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kenőcsök jók, de tényleg minnél többször tedd tisztába,mert a nedvesség sem jó a piros popsira, a hasmenés kaka főleg nem. Meg ha lehet naőponta többször is és lehetőleg minnél hosszabb időre szellőztesd neki, az jót tesz. Tudom nem könnyű, én egy viaszkosvászon (nem biztos hogy így kell írni) asztalterítőt tettem a szőnyegre, arra textilpelenka, és rá pelus nélkül a baba. Ha pisilt vagy kakilt a textilpőelust ki lehetettt mosni, de felszvta a nedvességet, az asztaterítőt is simán le lehetett mosni, és így hosszabb időre is meztelenkedhetett a baba. Igaz azt az asztalterítőt másra nem használtam, az a gyereké volt, aztán örökölte a kistesó is most. Nem igazi összeg, sztem majdnem minden háztartásban megtalálható. Ha éri a levegő a popsit az jót tesz neki, a nedvesség viszont nem.
2010. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már,és köszönöm a tanácsot! :)
2010. júl. 4. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is levegőztetni érdemes, és kenni. Én a valódi shea vajat ajánlom, az egy csodaszer. csak magában, vagy popsikrémnek házilag kikeverve, ha érdekel, írj
2010. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este kamillás vízbe fürdesd, az is segíteni fog.
2010. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én kislányomnak a paradicsomtól lett piros a popsija,kisujj hegynyi hólyagokkal tarkítva. A h.orvosunk peru balzsamos kenőcsöt írt fel.lehet recept nélkül is kapni,gyógyszertári kenőcs,helyben keverik ki. Jellegzetes karamell illata és színe van. És nagyon hatásos!
2010. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is nagyon kínlódtunk ezzel egyszer. Végül a Neogranormon segített és a szinte egész napos szellőztetés. Szegény kisfiam éjjel is felkelt és ordított, mikor pisilt. :(
2010. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma már sokkal szebb a popsija kisfiamnak,ez a Bactrobannak köszönhető,nagyon jó krém tényleg,szemmel láthatóan javult a pirosodás rajta.Neogranormonnal is kenem,mással nem.

13:57-nek! Hogyne érdekelne az a krém! Leírnád nekem hogyan működik? Hol lehet beszerezni? Köszönöm előre is!

Ma szellőztettem Neki,és nagyon tetszett. Délután pancsiztunk kint,nagyon boldog volt! Remélem most már nem lesz gond,meg már nem jajgatott pelenkacsere közben...Holnapra már még jobb lesz. :)

2010. júl. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!