Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak több napja hasmenés...

Kisfiamnak több napja hasmenése van és ez nagyon megviselte a bőrét nagyon kipirosodott. Mit kenjek rá?

Figyelt kérdés

Sőt már odáig jutottunk,hogy sír ha hozzá érek ahhoz a részhez.

Várom a tippeket,hogy mit csináljak vele?


2011. márc. 17. 10:56
1 2
 1/14 gica04 válasza:
A-vitaminos popsikrém, orvos írja fel, nekünk az volt jó.
2011. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a johnsons Baby nek van egy pici zöld tubusos pelenka kiütés elleni kenőcse az nagyon jó, vagy neugranormon kenőcs (de az a kék hagyományos tubusos, amit gyógyszertárban lehet kapni).

Aztán rakhatsz a fürdővízbe kamillát is.

2011. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sudokrém
2011. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bepanten +, vagy Sudocream. Jobbulást!
2011. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ.
2011. márc. 17. 11:23
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
inkább sheavajat kenj rá, persze ami ellenőrzött, nem ami a bioboltban van.. az legalább természetes. nem pedig olyan mint a johnson, amit a legrosszabb baba kozmetikumnak kiáltottak ki valamikor.
2011. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem rossz minőségű a johnsons
2011. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kamillateával mosd le, puha textillel töröld szárazra, és ha teljesen száraz, Neogranormonnal kend be.
2011. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

de rossz minőségű. mert tele van kőolajjal. inkább az olíva olajat kenném rá, mint ezt a kotyvadékot... szegény gyereked bőre mit érezhet.. te jó ég.

a baba fürdetőjébe is zsíroldó van.. ugyanolyan mint amivel mosogatsz, vagy a kocsid mosod.. ne haragudj. ez olyan jó? válaszolok helyetted. nem.

2011. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez volt.Elevenre marta egy fél nap alatt a fenekét.Ordított,reszketett ha csak közelítettem felé.Ekkor jöttem rá,hogy a Neogranormon Isten áldása!Komolyan mondom,egy nap alatt gyönyörűen behámosította.Viszont sokat volt pelenka nélkül.Vettem a kínaiban bugyit,jó sokat (ha fiad van kisgatyót vegyél), és azt adtam rá itthon,persze nadrággal.Rengeteget kellett mosnom,de úgy voltam vele,hogy legfeljebb kidobálom ami nagyon gáz.Nekünk bejött,én nagyon ajánlom.Írd majd meg a fejleményeket!
2011. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!