Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én nem értem meg mindig...

Csak én nem értem meg mindig a babám sírását?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy az anya tudja mikor hogy es miért sír a baba. Olyan hülyének érzem magam mert 7 hónapos lesz lassan de még mindig nem tudom. Legalább is nem mindig. Egyedül ha éhes és ha fáj az ínye, es ha álmos . A többit csak találgatom. Próbálom figyelni hónapok óta de mindig ugyan olyannak tűnik... Nagyon rossz anyának érzem magam..
2019. ápr. 3. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szia 4 hósom van de én is tippelek... én azt se tudom mikor éhes, csak az eltelt időből gondolom... álmos akkor dörzsöli a szemét...
2019. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya. Érted, ha valami baja van. De a babák sokszor sírnak akkor is, ha csak unatkoznak,
2019. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy


Vannak babák akik sírósabbak


Vannak akik kevésbé


Az én babám tényleg akkor sír, amikor baja van.

Az álmosságot

Éhséget

Fogfájás

És ha valamit nem engedek akkor felismerem

Ezen kívül a többit nem

De annak ellenérw

2019. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

A fiam 4 éves koráig totál érthetetlenül beszélt. Mindenki hozzám fordult, hogy MITMOOOND? Egy idő után mindenkinek azt válaszoltam, hogy nem tudom, csak az anyja vagyok, nem a tolmácsa. :P

Szóval nyugi, ha már ezt a 3 dolgot "érted", szuper anyu vagy :)

2019. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy voltam, mint az elozo. A nagy fiam 4 eves koraig japanul beszelt 😂

A kicsinel se mindig ertem, talan egyedul ha ehes azt ismerem fel vagy a hasfajast. Ha almos csak onnan tudom, hogy nagyokat asit.

2019. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos a babám. Én sem értem mindig mi a baj. Mondjuk ő sírós baba.

A legbosszantóbb, hogy állítólag ilyen korban hisztiből még nem sírhatnak... Háááát....hasfájós volt, azt a sírás könnyen fel lehetett ismerni, olyankor kézbe vettük, de hiába ringattuk addig nem nyugodott meg, míg a görcs el nem múlt. Na, most már nincs hasfájás, de ha olyanja van, akkor még mindig úgy sír és addig nem fejezi be ameddig el nem éri amit akar (kedvenc csörgő, sétálás vagy hogy vegyük fel), ha viszont elérte azzonal vigyorog.

2019. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Örülök hogy nem vagyok egyedül 😂

Ő is elég sírós, néha délután 4kor bírom befejezni az ebédet.

Hat azért a hisztis dologra énis gondoltam azért... Főleg mikor mellette fekszem és elkezd sírni de ha felveszem abbahagyja. Meg amikor valamit megfog amit nem lenne szabad, elveszem tőle és torka szakadtából ordít.

2019. ápr. 3. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az pont elég ha tudod a sirásåból, hogy mikor álmos,éhes,fáj valami. Ezek a legfontosabbak. A többit szinte minden anya csak tippelgeti :)
2019. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam mindig. Normális :)
2019. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor másfél éves kora körül beszélni kezdett a fiam és egy éjszaka felsírt, átmentem hozzá és azt mondta: ANA ISZI - hát a férjemmel majdnem pezsgőt bontottunk hogy mostantól minden más lesz, mert végre, VÉGRE tudni fogjuk mi a francot akar a gyerek... Szóval: nem vagy rossz anya. Vagy legalábbis nem vagy egyedül :)
2019. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!