Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! A rossmann-os pelusro...

Anyukak! A rossmann-os pelusrol milyen velemenyetek, tapasztalataitok vannak? Ejszakara marad a jol bevalt, napkozbenre gondoltam kiprobaljuk.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Merev, kemény lesz a pisitól, mint egy medicinlabda. Két csomaggal kaptunk babalátogatóba, az egyiket kínkeservvel elhasználtuk, a másikat bontatlanul eladtam.


Amiket ajánlok éjjelre-nappalra egyaránt: Little Angels, DM-es, Lupilu.

2019. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 méretben szerettem a lányomnál, mpst a fiamnál is használtuk (most 2es méret). Nagyobb méretben viszont a lányomnál nem volt jó.
2019. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált be. Olyan két éves körül volt a fiam amikor használtuk, borzasztó büdös, egyszer bele pisilt és az egész szoba bűzlött a pisitől.
2019. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szerettük, a 3-ig használtuk a Dm-el együtt. Azóta viszont, nekünk a Pampers Pc jobban bevált éjjelre is és nappalra is.


Próbáltuk a Lupilut, Liberot, Huggiest is de nekünk nem váltak be. A Lupilut meg nem is minősíteném. De a lupilu padjeit szeretjük.

2019. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi baj nincs vele,éjszaka kibír 11-12 órát úgy,hogy nem ereszt.
2019. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jól bevált. 3-as és 4-es méretet próbaltuk.
2019. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szerettük.

Ahogy látod teljesen megoszlanak a vélemények, hisz minden babának más jó.

Ha tudsz vegyél egy kisebb csomaggal próbaképp, és el tudod dönteni.

2019. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2019. ápr. 9. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
DM Babylove és Libero. A Rossmannos nem jó :( Én a Lupilu-t sem szeretem, a Pampers sem jó.
2019. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!