Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tetszik jobban?

Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Lara vagy Léna?

2019. ápr. 9. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hu nekem egyik nev se a kesvencem, de akkor mar Lena, a Larat nekem picit nehez kimondnai, kicsit nyelvtorosebb
2019. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Léna
2019. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A Schobert lány óta nem tudom a Lara nevet értékelni. Mindig a buta, képmutató arca jut eszembe róla, tehát nálam egyértelműen. Léna.
2019. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Unokatesóm Léna :) de nekem is Léna tetszik jobban :)
2019. ápr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Léna, az finom nőies. A Lara olyan ölbekutyás név amit csivavának vagy yorkinak adnak előszeretettel.
2019. ápr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

Léna nagyon szép,

Lara viszont nekem nagyon nem tetszik.

Lauraként igen.


Egyik fiamnak ráadásul van egy Lara osztálytársa- jaj szegényke olyan kis bamba butácska kislány... nem tudok nem rá gondolni, mikor ezt a nevet hallom.

Lénát többet ismerek, ők mind nagyon fajin kislányok- szóval lehet, emiatt kicsit elfogult vagyok. :)

2019. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem a név teszi az embert ;) az én kislányom is Lara és ügyes okos kislány szoval elsősorban Lara de a Léna is nagyon szép név :)
2019. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Léna jobban tetszik. Viszont a vezetéknév nagyban befolyásolná a döntésem. Ha a vezetéknévben van R betű, a Larát kizárnám.
2019. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!