Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ármin vagy Zsombor név tetszik...

Ármin vagy Zsombor név tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Írnátok pro és kontra érveket? 1 hónap múlva szülök és egyszerűen nem tudunk dűlőre jutni, mindkettő tetszik de két nevet nem akarunk adni.

2018. okt. 3. 07:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ármin

Kevésbé divat

2018. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ármin, a Zsombi nagyon tucat.
2018. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%

Az Ármin nagyon nőies. Tudom, h az USAban lehet fiúnak és lánynak is ua. nevet adni, de itt Mo.-n szerintem ez nagyon nőies.

A Zsombor tényleg tucat. De inkább azt adnám még ennek ellenére is.

2018. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez pont 2 végletet jelent :) Ármin nagyon lányosan hangzik, Zsombor túl komor és rideg. Bár egyik sem ronda de inkább Zsombor, mert annak van normális becezése, egy Ármint mindenki Árminak hívna csípőből és az borzasztóan hangzik.
2018. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az Ármin név tetszik, számomra nem hangzik nőiesnek egyáltalán.

A Zsombor sem rossz, bár az tényleg tucat, viszont a Zsombi becézéstől a hideg futkos a hátamon :D Nem tudom megindokolni, az annyira nem tetszik.


Én az Ármint adnám.

2018. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Ármin így tetszik, de nem lehet becézni, pedig a végén valahogy tuti fogják és az sosem sül el jól. Zsombor nagyon mély, kicsit komor, bár tény, hogy férfias. Az egyik elegáns királyfisabb, a másik harcosabb lovag :) De amelyik jobban megy a vezetéknévhez. Egyébként a Csongor nekem pont valahol a kettő között van dallamban és stílusban - ha javasolhatom :)
2018. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%
Az Ármin számomra sem túl férfias név,a becézései meg pláne nem. A Zsombor meg nagyon gyakori,de inkább ezt adnám.
2018. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszi, a Csongor nekem abszolút kilőve- a “c” és “cs” betűt tartalmazó nevek nem jönnek be valamiért :)

Egyébként van már egy Botond-unk :)

2018. okt. 3. 09:08
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ármin
2018. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
Fú nehéz eldönteni, hogy melyik a rosszabb 🤔
2018. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!