Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek a csecsemőt?

Mibe öltöztetitek a csecsemőt?

Figyelt kérdés
Olvashatom az öltöztetős kérdéseket.Sok olyan válasz van hogy bady és rugiba van a gyerek.A kérdés az lenne a bady fölé adtok a gyerekre rugit is pl egy hűvösebb estén?
2019. ápr. 10. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem csak hűvösebb estén. A rövid ujjú body alulra és fölé hosszú pamut rugi egy komplett öltözék a mindennapokra. Így együtt. Reggel, délben, este mindig ebben van otthon. Tavasszal, ősszel, télen. Egyedül nyáron volt lengébben, míg csecsemő volt.
2019. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én olyan 3 hónapos kortól csak pizsinek használtam rugdalózót a gyerekeknél. Nappalra bent rövidujjú body+ zokni + nadrág + pulcsiban voltak. Most is így öltöznek bent (16 hónaposak).
2019. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én is jobban szerettem a body+ nadrág kombót egész pici korától. Számomra könnyebben kezelhető volt, a kislányomat sem zavarta. Lehet kapni "puha" derekú nadrágot, nem gumis gatyót kell elképzelni. Most is így készülök a kisfiúnál, bár mindkét esetben volt/van bekészítve a kicsi ruhatárába néhány rugi is. Ezt ki kell tapasztalni, bár ahogy olvasni szoktam, gyakoribb, hogy a rugi a kényelmesebb anyának - babának.
2019. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Body - igy irjak.

A body az alsonemu kategoria.

2019. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nahát köszönöm.Nyári babám lesz naciból van elég sok de rugiból nincs ,azt csak éjszakára gondoltam a picinek.Köszönöm a válaszokat.És a helyesbítést az elírásom miatt.Nyugodtan írjatok még hét ha tanulok valamit :-)
2019. ápr. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!