Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak jön a 2 felsö...

A kisfiamnak jön a 2 felsö foga, de eléggé nagy a távolság a két fog között. Már igy marad? A maradando fog is igy fog jönni, ekkora, helyközzel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kicsimnek kb. 1 hete bújik ki a felső 2 fogacskája. Némi hézag neki is van közte, de természetesen nem fog így maradni, mert ahogy nő majd a többi foga, akkor közelebb fognak kerülni egymáshoz.
2010. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az alsók is szünettel jöttek,de már ott sincs hézag!Viszont a felső kettő 3 hete jött ki egyszerre,de kb 2 mm szünet van!Nekünk is azt mondták majd összeérnek,ha a többi összenyomja!Ne aggódj!

2010. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, az én kislányomnak is van, neki a szemfogai és a 4 hátsó őrlő hiányzik, majd meglátom.

de amúgy nekem a tejfogaim gyönyörű rendben nőttek anno, a maradók meg összevissza csámpásan. szóval sztem nincs összefüggés közte, milyen lesz a maradó.

2010. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kisfiamnak is elég nagy volt a távolság a felső két foga között. én is aggódtam, hogy így marad e. de ha így marad sem gond mert ezek még tejfogak.

most másfél éves és már összébb ment neki de még mindig van kb másfél mm a fogai között.

amúgy pont ezt imádom benne amikor teli szájjal vigyorog :) és már 16 foga van.

úgyhogy biztos, hogy összébb fog menni a te babádnak is.

2010. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!