Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Playmobil vagy Lego Duplo? 3...

Playmobil vagy Lego Duplo? 3 éves kisfiamnak szeretnénk karácsonyra. Melyik és miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Playmobil -jobban bővíthető,a Duplot szerintem nagyon gyorsan kinövik.
2011. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én LEGO párti vagyok. Jobban fejleszti a kreativitást, valamint teljesen kompatibilis a kisebb (Basic vagy city) típusú legókkal, amikkel később fog játszani, így tovább lesz hasznos. A Playmobil se rossz, de azzal szinte csak azt lehet játszani, amit a készlet tartalmaz.
2011. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az attól függ :) egyik sincs még vagy bővíteni szeretnéd valamelyikkel a készletét?
2011. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én legot vennék,majd tud késöbb is telozni, de a legot arra már lehet kinövi. sztem a playmobil késöbb is réárne
2011. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csakis LEGO! És a Duplo bővíthető a Basic vagy Creator vagy akármilyen nagyobbaknak való Legoval! A Playmobil amúgy sem szimpi, mert olyan gagyi kinézetűek az emberkék meg minden más...
2011. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeret jobban játszani. Ha a szerepjátékok menők, akkor playmobil. Ha inkább kockákat rakosgat egymásra, könyvből utat épít meg hasonlók akkor Duplo, de amúgy a Duplot 2-3 év alatt kinövi. Az én 4,5 évesem már sima lego-ból épít, de a 2 évesem a playmobilt imádja.
2011. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
duplo, a másikhoz még kicsi.
2011. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is duplo, a playmobil-al még ráértek 1 évet, sok benne az apróság
2011. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó választás.

Ha eldugod a Playmobilból a nagyon kicsi darabkákat (muszáj megtenni még 3 éves korban), akkor azt is adhatsz, és az tényleg sokáig jó lesz, és sokáig bővíthető.

A Lego Duploval nincs gond, ott minden darab maradhat, viszont tény, hogy hamarabb kinőhető, és nincs is annyiféle verzió belőle.

2011. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Evelance-nek:a Playmobil nem játéktelefon,hanem műanyag emberkék,meg járművek. :-D
2011. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!