Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többen mondták már nekem,...

Többen mondták már nekem, hogy a kisfiúkkal nehezebb, mint a kislányokkal. Mit jelent ez? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk izgágább, mászósabb, félelem-nélkülibb a fiú, mint a lány. Később megy, később beszél, ez is nehezebb.
2010. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, sztem gyereke válogatja. nekem a kislányom ún. nehéz baba volt már csecsemőkorában is. felér két fiúval, ami a mozgékányságot illeti. de ő pl. korán járt, 11 hósan kezdte.

szóval sztem inkább a gyerek temperamentumától függ, mennyire könnyű vagy nehéz vele. kislány is lehet nyűgös, akaratos, mozgékony baba, és kisfiú is nyugodt anygal.

2010. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

A fiúk lustábbak, nehezebben nevelhetők, az apa mintája, magatartása fontosabb és meghatározóbb, mint az anyáé.

Saját tapasztalat.

A lányok megértőbbek, jobban nevelhetők, engedelmesebbek, maguktól is ráéreznek a helyes útra, szorgalmasabbak, könnyebb meggyőzni őket bármiről.

2010. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tapasztalatom nincs, csak a magam és a fiam példája. Úgy érzem, éppen fordítva van, mint ahogyan az előttem szóló leírta. Szerintem épphogy a lányok cserfesebbek, akaratosabbak, hisztisebbek, a fiúk megfontoltabbak, nyugodtabbak. Ha mindkettő lenne, a fiamban jobban bíznék, mint a lányomban.
2010. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!