Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól mehet a hasa?

Fogzástól mehet a hasa?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz vasárnap a kislányom és ma egész nap evés után mindig van híg széklete! Ez lehet a fogzástól? Ha igen nálatok mennyi idő múlva bújt ki a fog? Amúgy egész jó kedvű, nem lázas. Az éjszaka is felébredt, pedig már 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Nyáladzik, de úgy, hogy az állát kicsípte, és mindent a szájába töm) Beszéltem a védőnővel, azt mondta, hogy várjak holnapig, ha akkor is ilyen lesz vigyem be az orvoshoz!
2010. júl. 5. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem lehet a fogzástól, de azért biztos, ami biztos, hallgass a védőnőre, ha holnapra sem javul a helyzet, irány az orvos! Arra figyelj, hogy a folyadékot próbáld meg pótolni, kínáld meg, amilyen gyakran csak tudod. A kaki nem csípte ki a popsiját? Az én kisfiamnak is volt - szerintem a fogzástól - hasmenése, de csak rá két hónapra bújt ki a foga, akkor mindjárt kettő is.
2010. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!