Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon tetszik a Vajk keresztn...

Nagyon tetszik a Vajk keresztnév, legfőképp Szente Vajk után. Adnátok a helyemben? Mindenki lehurrogja a Brendon, stb. , ki tudja milyen lökött neveket. Ez nekem valahol méltóságteljes. Folyt.

Figyelt kérdés
Hüledezünk a mostani fura keresztneveken, pedig régen is voltak. Buda, Jácint (Juhász,a színész), de gondolkodóba estem, mert maga a Vajk név tényleg ritka, viszont annyira egyedi, ráadásul ősi magyar keresztnév.

2019. ápr. 25. 14:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%

Nekem tetszik és szerintem a vezetéknévhez is illik.

Ha nektek tetszik, akkor adjátok és ne érdekeljen, hogy ki mit mond.

2019. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Rémes.. Szerintem legalábbis. És a vezetéknévhez sem illik egyáltalán!
2019. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szörnyű, de egyáltalán nem kirívó.
2019. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%

Nekem tetszik, sot en is adnam a fiamnak. A vezeteknevhez is passzol, hisz az is magyar eredetu, akkor lenne furcsa, ha mondjuk Schonberger Vajk lenne...


+1 a Somogyi Vajkra :)


De! Ne halgass senkire, olyan nevet valassz, ami neked es a parodnak tetszik, mas velemenye nem szamit!

2019. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tetszik egyáltalán, biztos nem adnám a fiamnak. És egyetértek azzal, amit többen is írtak: egyáltalán nem passzol a vezetéknévhez. Attól még, hogy a vezetéknév és keresztnév is magyar eredetű, egyáltalán nem jelenti azt, hogy passzolnak is egymáshoz, élő példa ez a Somogyi Vajk kombináció is..
2019. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%
Ezerszer inkább egy Vajk mint egy Noel vagy Benett. Nincs semmi baj ezzel a névvel, de ha ennyire bizonytalan vagy, adjatok mellé egy hagyományosabb nevet hogy tudjon választani ha neki nem tetszene. Pl Somogyi András Vajk vagy Somogyi Vajk András.
2019. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem szép név, illik a vezetéknévhez.

Engem a benikkel meg a noel nolenekkel lehet őrületbe kergetni. A vajk viszont teljesen jó.

2019. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
Azontúl, hogy kicsit sem illik a vezeteknevhez, azontúl nekem maga a hangzása is gagyi. Vajk..nekem rögtön a vaj jut eszembe. Én nem adnám az tuti.
2019. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%
Így sokadjára kimondva szerintem nem olyan rossz, bár én Somogyi vezetéknévhez egy Andrást vagy Bálintot hamarabb tudnék képzelni.
2019. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen jó név és passzol a Somgyihoz. Nekem a Vid a kedvencem, de nem született fiam:)
2019. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!