Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha a lassan 3hós...

Az baj, ha a lassan 3hós kislányomat etetés után, ha elálmosodik egy-másfél órával, elaltatom?

Figyelt kérdés
Félek, nehogy túlpörögjön. Volt már rá példa, és akkor már nem is tudott elaludni. Azóta próbálom a jelzéseit figyelni. Pár ásítás+szemdörzsi után próbálom elaltatni. Szinte minden etetés után elálmosodik egy kis nézelődés, gőgicsélés után.
2008. nov. 11. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz elaltatás alatt?

Mert az én kicsim ha álmos,beteszem a kiságyába és szépen elalszik,és szerintem ez nem baj,pont így jó.Ezt szokta meg,én mindhárom gyerekemmel így csináltam.Vannak babák akiknek kevesebb az alvásigényük,van akiknek több.Hozzájuk kell alkalmazkodni.Nekem egyik gyerekem sem aludt olyan sokat,mint a most 4 hós kicsim.Szerencsére Ő nagyon nyugis jó alvó baba.

2008. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, a kisfiam is elmosodik általában minden evés után. Többnyire másfél-két órát ébren van, aztán 1-2 órát alszik.

4 hónapos kisfiú anyuja

2008. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!