Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még a klaszzikus rázókever...

Van még a klaszzikus rázókeverék? Vagy mit használtok 17 hós babánál csípésre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, cink-oxidos cucc a mjdnem hivatalos neve :-) Azzal kenem.
2010. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van,de nem ajánlják,mert ekcémát okozhat :-(

fenistil gél+fél ampu calcimusc

2010. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ekcémát okoz? Gyerekem ekcémás és a erre nagyon ügyelő dokink is ezt irja, szóval tuti, hogynem...

Első voltam.

2010. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont az elöbb beszéltem a védönövel,és ezt ajánlotta nekünk,h ez a legjobb rá!

Mondta,h majd jövöhéten ugyis megyünk és akkor feliratja receptre nekünk,illetve még amit javasolt az a Fenistil cseppek,ezt is feliratja nekünk azt mondta ez jó minden csipére,meg valami kalciumos vmit is mondott,de mondta,h az is receptre kell iartni,de ennek nem emlékszem pontosan a nevére!

Addig is azt tanácsolt,h még nem megyünk fenistil géllel kenjük,de mondta,h csak éjszakára,mert azzal nem szabad kimenni a napra!

2010. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem okoz ekcémát, hanem pont arra való...vagy egyéb viszkető dologra. van, cink oxidos, a gyógyszertárban adnak recept nélkül is. mi amúgy fenistillel kenjük, meg aloe vera géllel.
2010. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Második vagyok, rendben, kenegessétek nyugodtan,de én szóltam
2010. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi ezt használjuk:

[link]

2010. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap vettem a patikában cinkrázót, úgyhogy még van :)
2010. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Házipatika!!! Kend be vöröshagymával, persze arra ügyelj, hogy ne tudja a szemébe vinni. Engem valamelyik nap megcsípett egy méhecske, bekentem vele és el is múlott. Nagyon jó a szúnyogcsípésre is. A hagyma semlegesíti a méreg anyagot, kicsit büdi, de természetes. Egy próbát szerintem megér és nincs mellékhatása. Nekem bevált. Még a kislányomat nem csípte meg szúnyog ( elkerülik szerencsére), de ha mégis akkor rajta is kipróbálom.
2010. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!