Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 percet kint volt a 9 hónapos...

5 percet kint volt a 9 hónapos lányom sapka nélkül a teraszon. Nem fújt be a szél, viszont elég hideg van. Ilyenkor megfázhatott a füle?

Figyelt kérdés
Nagyon sírt, nem tudott elaludni és elfelejtettem ráadni, most nagyon félek, hogy beteg lesz. :(
2019. máj. 5. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
9-es: senki sem divatból ad sapkát a gyerek fejére, hanem, mert még hűvös van! Főleg az elmúlt pár napban.
2019. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
En ugy tudom a kutacsuk miatt kell sapka meg ilyenkor, mert az nem nott meg be, es megfázhat, ugyhogy en elsősorban nem a fülét félteném.
2019. máj. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amiben biztos lehetsz, hogy ameddig a gyerek nem jár közösségbe addig te és az apa lesztek a betegségek 95%-nak az oka. Mert kitöl is kapna egyébként?


Attól, hogy te nem vagy beteg, még simán hordozhatod a betegséget, és a gyereken kijön.


Aztán miután elezd közöségbe járni, ö hozza haza a betegségeket, és fertöz meg titeket. Olyan is lesz ezerszer, hogy neki csak az orra folyik míg te 2 hétig az ágyat nyomod...

2019. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég ugyanígy jártam. Csak kicsit többet voltam kint vele. Hogy attól vagy véletlen egybeesés, de pár napra rá betaknyosodott. Ja és azóta vagyis 5 hete náthás. Úgyhogy én is parázok hogy ne betegedjen le a pici, mert akárhányszor lebetegszik, az hetekig tart nála. Nem is tudom miért kell azonnal leharapni a kérdező fejét, mint ahogy az egyes is tette.
2019. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem, hogy lehet elfelejteni sapkát adni egy babára. Utólag jön rá valaki, hogy hűvös van??
2019. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy lehet elfelejteni, hogy ikrek és sírtak nagyon és a fiú végre elaludt, a lányt gyorsan ki akartam vinni, nehogy felébredjen és hogy ő is aludjon végre kicsit. Eddig nem vettem eszre, hogy megfázott volna, reméljük nem. :)
2019. máj. 6. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!