Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti a sisak alá vagy felé...

Ti a sisak alá vagy felé vesztek kapucnit ha hideg szél fúj és hideg van? Akár motoros bukósisak vagy bicikli sisak, lovaglói sisakról van szó. Illetve a sisakra rá húzzátok a kapucnit és be tépőzárazzátok és a zsinórt is bekötitek? Kort írjatok.

Figyelt kérdés
Kabát,kapucni,tutyi,csuklya,hideg,tél,eső,sisak,bukósisak,motor,kerékpár,lovaglás,szél,ősz,kapucni zsinór,símaszk,sapka,sál,kesztyű

2019. márc. 25. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
57éves vagyok. Lidl-s sisakom van. Én már 5~6 fok alatt NEM ülök robogóra(50-s Scara).
2019. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapucnit nem, mert nem látok oldalra. Lovagláshoz van egy garbónyakam, illetve egy vékony polár sapi, amit a síelők is a bukóalá vesznek. Ez nekem kényelmesen elfér a kobak alatt és nem fázik a fülem.
2019. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hegesztőpajzs alatt ott marad a baseball sapi, csak hátrafordítva, egyrészt mert akkor nyerünk, másrészt mert másképp fel se megy a pajzs.
2019. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Maszkot szoktam bukó alá húzni, egy mozdulat fel-le venni
2019. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapucni megy a bukó alá, nem húzom össze, zárt sisaknál mindegy.

Azért is mert nem kivehető a bélése, napi rendszerességgel robogózok és így nem lesz zsíros, büdös.

2019. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!