Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jó babaetető szék,...

Milyen a jó babaetető szék, milyen szempontokat vegyek figyelembe vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Csak messziről láttam még, nem ismerem a funkcióit, lehetőségeit ( pld állítható háttámla meg ilyenek). Nem tudom, hogy mit nézzek a választásnál?Hol érdemes venni?
2008. nov. 11. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi hosszútávra tervezve vettünk etetőszéket . Fából van , olyan mint egy magasított szék , van karfája kispult elöl , 20 éve is illett volna az asztalhoz és 20 év múlva is illeni fog , ráadásul a funkcióját is tökéletesen ellátja . A harmadik gyerekünk használja , szerintem az unokáink is fogják.Biztonságos,nem borulékony,könnyen tisztítható,nics kipárnázva , de a mi székeinken sincs párna.Egy sima bútorboltban látta meg a férjem és valami potom ára volt . Nem akarok hazudni de 10000 alatt volt .
2008. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!