Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lili, Liliána, Lilianna,...

Lili, Liliána, Lilianna, Lilien, Lilla?

Figyelt kérdés

Melyik tetszik sorrendben?

Melyiket választanátok,

adnátok,ha csak egy nevet

lehetne választani?


2019. máj. 9. 00:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A miénk Lilla lesz. A Lili felénk túl gyakori.
2019. máj. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak a Lilien ezek közül
2019. máj. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%

Az èn egyik kislànyom Lilien ❤ 2 èves

Igazàbòl sokat gondolkodtunk rajta, mert Dunàt lehet rekeszteni a Lilikkel, de a kisfiam 9 ès fèl èves ès màr nàla is ez volt a làny nevünk. Aztàn a màsodik gyerkőcünk làny lett, de pont a gyakorisàga miatt nem adtuk a Lilient, ritkàbb nevet kerestünk neki. Mikor harmadszorra terhes lettem, mondtam a pàromnak, most màr nem èrdekel, ha làny, Lilien legyen. 😊 Egyelőre senki nem hìvja Lilinek, mondtuk a csalàdnak, hogy nem szeretnènk, mikor idegen kèrdezi, hogy hogy becèzzük, mondjuk, hogy sehogy, Lilien ès kèsz. Tudom, hogy majd oviban/suliban vàltozhat, de remèlem addigra majd ő nem hagyja! 😁

Szòval nàlam a lista: Lilien, Lilla, Liliána, Lilianna, Lili 😉

2019. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem adnám, nem választanám. Engem zavar, hogy rengeteg ismerős (nem közeli barát, vagy rokon) kislányát hívják valamelyik verzióban és soha nem tudom pontosan, hogy hívják ténylegesen, meg folyton félek, hogy eltévesztem, aztán abból csak sértődés van. Borzasztó, hogy ennyi majdnem azonos klónneve van ennek a "hangsornak"... Bocs, ha valakit megbántottam, de nekem ez is szempont lenne névválasztáskor.
2019. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sorban: Lilla, Lilianna, Lili, Liliána, Lilien
2019. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A Lili a Zoé mellett a legtucatabb név manapság minden verziójában, kb eldobsz egy követ és eltalálsz egy Lilit (vagy Zoét). Én nem szeretném, hogy ha hívom a kislányom az oviban vagy a játszin akkor a fél gyereksereg figyeljen rám mert mindet úgy hívják. Ettől függetlenül a ti dolgotok, ha muszáj választani akkor a Lilien de mindegy mert úgyis az összes verziót Lilinek fogjátok hívni.
2019. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Talán a Lilla. Lili, Lilien nagyon tucat. Fiam most kezdte az ovit, nézegettem a neveket, a 14 kislányból van 2 Lili 3 Lilien és 2 Zoé. És ez csak egy csoport. Liliána csak simán nem tetszik Lilianna meg rettenetes.
2019. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#10 dettó amit a válaszoló írt.
2019. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#13 vagyok. Ìrjon màr nekem privit, aki 0%-ra èrtèkelte a vàlaszomat, lègyszi! Komolyan szeretnèk beszèlgetni egyszer vègre màr egy ilyen primitìv lènnyel, akinek olyan megkeseredett az èlete, hogy màs -amùgy a kèrdèsre adott - vàlaszàt lepontozgatja. Hirtelen felindulàsbòl màr bepötyögtem egy olyan sort, ami miatt valòszìnőleg kitiltanànak innen, ìgy kitöröltem ès inkàbb csak azt kìvànom neki, hogy ettől nagyobb boldogsàga soha ne legyen az unalmas kis èletèben!!!

Várom az üzenetet!!!!!

2019. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én Lilla vagyok, és szeretem a nevem. Gyerekemnek talán Liliomot adnék, de olyan nincs a felsorolásban.

Akkor választom Liliannát! Úgy dönthetne nagyobbként, hogy milyen bevenevet akar; Anna, Annus, Ancsa, meg Lili, meg akár Lia, Lius is lehet.

2019. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!